Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , @Piotrekk85  osiwieje z radości, że Go pochwaliłeś Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  do Piotrka masz nie daleko, to podskocz i załatw tak, by cię nie zostawił... samego na NO 😎

Wiedz też że inni też cię lubią i nigdy sam tu nie będziesz 😃


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: to mi raczej nie grozi 😛
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Jozefgnapisał(-a)

Fajny, ale to do CWU, wanna, prysznic...  Do CO panele fotowoltaiczne  lepsze, byle w odpowiedniej ilości...


@Jozefg, Ty jesteś gość Emotikon: Bardzo szczęśliwy Sam palcem nie kiwnie i wszystko się kręci samo, a ja biedny, muszę sobie tanio studnię najpierw wykopać na ten wzór i podobieństwo  Emotikon: Bardzo szczęśliwy , żeby nie przepłacać za wodę.   

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
@Anonim: to mi raczej nie grozi 😛

@Piotrekk85 , nie powiesz mi chyba, że dokonałeś całkowitej depilacji? Ja, choćbym stracił wszystkie, to zostaje zarost Emotikon: Bardzo szczęśliwy i golenie. Mieliśmy jednego ancymonka w jednostce wojskowej, co miał mysi zarost pod nosem i na bakach, a jak mu dowódca kazał się golić, prawie że się rozpłakał. Po dwóch latach zmężniał Emotikon: Bardzo szczęśliwy Osiwiejesz prędzej niż się spodziewasz, tylko nie zauważysz tego od razu Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  was też lubię chłopaki ale wiedzę Piotrka stracić to tak jak by ci rękę od cieli 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  ty na poważnie nie bierz co pisze Piotrek... on droczy się z nami, może pogoda tak na niego działa 🙃


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  pomocny był ten filmik z poradami komputer na win 10 zasuwa 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  sporo takich poradników jest, przeglądam je i czasem korzystam z tego, nie wszystko się samemu znajdzie, nawet jak się mocno grzebie w Windows 😃

Fajnie że ci się to przydało, jakby co śmiało pytaj 😎 Pomogę 🙃 Zresztą po to > tu jestem 😃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , może znajdziemy jakiś poradnik i ożenimy @Citi2017 ? Emotikon: Mrugający