Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam wszystkich 😎 Teraz dopiero mam trochę czasu wolnego 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg  pomysł dobry, ale gdzie pomieścić zbiornik ~ 3k litrów wody?

Ja obecnie ciepłą wodę mam z paneli słonecznych, ale teraz dnie są krótkie, kiepsko to się sprawdza, do końca jesieni dał bym radę wspomóc piec centralnego, teraz to bez szans.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

witam wszystkich po pracy @Anonim  co tam jak zdrowie i co ja słyszę masz darmowy prąd ? Psajdak  ty tez gadaj 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  darmowy prąd, ale bez dofinansowania, inwestycja kosztowała 6k zł i robiłem to z kuzynem elektrykiem 😉  Zdrowie spok, byłem na MTB w kamieniołomie 2 godziny, zmęczony jestem ale i zadowolony, bo rzadko w Grudniu taka jesienna pogoda jest 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  a podobno co 5 lat trzeba wymieniać panele czy to prawda ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  tego nie wiem, powinny wytrzymać 10 lat, ale wysoka sprawność po 3 czy 4 latach już spada, może wtedy dofinansowanie dostanę i 2 dachy wyłożę panelami, wtedy ogrzewanie i domek zasilę własnym ekologicznym prądem 😉


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Witam wszystkich 🙂🙂.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Ja mam Defro zasypowy i z nadmuchem, sterowanym komputerkiem. Pytam czy ślimak, czy tłok...bo spotykam się z narzekaniem, że przy ślimaku zrywa zawleczki jakieś i to jest kłopot.

Miarkownik wyrzuciłemMiarkownik wyrzuciłem


Od tłokowych ludzie uciekaja... U mnie na ślimaku w ciągu 2 lat nie zerwało zawleczki ani razu.

   Ja bym w zasypowym raczej ten komputer wywalił a miarkownik zamontował - lepsze efekty...

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

, powinny wytrzymać 10 lat, ale wysoka sprawność po 3 czy 4 latach już spada,  prądem 😉


Spada ale po 4 latach nie odczujesz bo po 10 spada bodajże o 4 %

  Ludzie zapominają że panele trzeba czasami umyć... Mężczyzna: LOL

 

3000 litrów to nie tak dużo, w piwnicy się spokojnie zmieści - to 3m3.czyli 2 zbiorniki po 1500 litrów albo 3 po 1000 litrów

 

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Miałem zawsze spytać.Czy ranga Przyjaciel Nasz Orange daje takie same uprawnienia jak Heros Nasz Orange ?