Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur bo pogoda smutna ponura deszczowa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

U mnie do południa było jeszcze znośnie i nie padało. Po 14-tej popadało tak ze dwie trzy godzinki, nawet delikatnie śnieżek próbował, ale zaraz się roztopił, a teraz nawet ładnie księżyc widać i kilka chmurek na zachodzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  to tak dużo pracy miałeś dziś : )


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Citi2017 sporo było tego. Od dziś mam do zrobienia sterowanie do wałków zgarniających i podnoszących, tak wiec poniedziałek i wtorek będzie gorąco, Na NO pewnie się nie pojawię. Po południu na swoim działałem. I tak ten czsookres dnia dzisiejszego zleciał szybciutko. Teraz jeszcze szybciutko pieczony schabik na jutrzejszy obiadek i spać Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  a wczoraj mi czegoś nie obiecałeś ? 😄
@Anonimdziękuje ci ślicznie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Citi2017 obiecałem, pamiętam. tylko co tu znaleźć, jak ja nie chcę pamiętać złych rzeczy tylko same dobre i miłe Emotikon: Mrugający

 

Może to: jak na hotelu pracowniczym dekarze położyli blachę na dach. Potem przyszła ekipa z którą współpracujemy i położyliśmy na dachu odgromówkę. Długo nie trzeba było czekać. Odgromówka spisała się rewelacyjnie. Przy porywistych wiatrach utrzymała zrywaną z dachu blachę Emotikon: Mrugający Byłą na tyle mocna, że zerwana blacha nie spadłą z dachu na nikogo, za to dekarze po poprawkach porujnowali całą odgromówkę, którą trzeba było na nowo wykonać Emotikon: Mrugający To chyba nie te zadanie miała spełniać, ale jak by na to nie patrzeć, budynek został ochroniony przez odgromówkę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Temat przeniesiono z działu Utrudnienia w korzystaniu z forum - moderator Kinga

 

@Anonim  @wscieklaewka 

Miejsce do obgadywania mnie i @Citi2017 znaleźliście idealne: "Utrudnienia w korzystaniu z forum"

Czyżbyście sugerowali, że my jesteśmy całym zamieszaniem w nieprawidłowościach działania NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Wczoraj byłą faza, wiec chyba ze 20 stron poszło Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich samego rana @ketrasaArtur  to nie partanina  tylko po prostu  koszmarne wykonanie 😜 i to był chyba dobry dzień bo zarobiłeś na poprawce 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Witam wszystkich @all

 

@Citi2017 prawdę powiedziawszy, połowę mniej czasu zajmuje wykonie nowej odgromniki, niż poprawianie tak zniszczonej. Nie życzę nikomu żeby wykonywać poprawki z pokręconego drutu przeplatanego bednarką Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  he he he 😛 jak tam dzionek bo @Piotrekk85 i @Anonim  milczą coś a witam @Piotrek