Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  Heros musi być nieskazitelny i święcić przykładem  a ja szalony jestem 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  Heros musi być nieskazitelny i święcić przykładem  a ja szalony jestem 🙂


Nie zgadzam się z Tobą Krzysiu. Bardzo dobrze, jak masz poczucie humoru. Właśnie o to chodzi, aby nie być posępnym, a przy okazji zostać Herosem, czego Ci bardzo życzę Emotikon: Mrugający

 

Na forum bardzo fajnie bawiłem się pisząc przynajmniej z dwoma Herosami. I uważam, że zachowują przyzwoite zachowanie, dają przykład prawidłowego zachowania i jednocześnie są szaleni Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  na NO nie ma idealnych, każdy miewa wpadki, jeśli wyciągasz z nich wnioski, to na dobrej drodze jesteś, regulamin dla Herosa jest prosty i jasny, jak się postarasz, to OH na NO zostaniesz 😊


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  o tv Orange  dużo wiem to fakt mniej o internecie bo ja bardzie tworzenie stron nisz DNS itp a wiedzę zwiększyli mi @Piotrekk85 @Anonim bo chłopcy opcykani na każdy temat i dla tego żal mi jak @Piotrekk85  zniknie 😞 bo dajże jest coś co mnie dyskwalifikuje  na możliwość herosa dostania


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Pogaduchy

@Citi2017 powiem Ci taką sprawę, co się bardzo zdziwiłem, ale cieszę się, że pomogłem.

 

Nawet nie wiedziałem do wczoraj, ze jest w ofercie telewizyjnej multinagrywarka. Odpowiedzi udzieliłem po rozmowie na czacie i przeczytaniu regulaminu. Jak ktoś zadaje pytania, to sam się uczę. Mam tylko nadzieję, że trafnie podpowiadam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Od każdego można się czegoś ciekawego nauczyć, kto pisze na NO Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  może @Piotrekk85  ma szeroką wiedzę, ale ja gro z netu czerpię i z forum NO, obcykany jestem w komputerach, bo od ponad 20 lat w tym siedzę, net to moje hobby, telefony też poprzez pęd do nowych technologi poznałem, prawie od podszewki, 6 lat byłem na forum Noki moderatorem i jednym z zagorzałych testerów nowych modeli, teraz używam jaki mi wpadnie w oko, bo gro na jeden mod klepane.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur bo jest dla tych co od września maja umowę lub zawarli teraz  i równiejszy można na miesiąc  aktywować z poziomu dekodera  na miesiąc za darmo  w ramach testowania potem 10 zł miesiącznice lub wyłączyć 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  na priv będę miał sprawę do ciebie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur bo jest dla tych co od września maja umowę lub zawarli teraz  i równiejszy można na miesiąc  aktywować z poziomu dekodera  na miesiąc za darmo  w ramach testowania potem 10 zł miesiącznice lub wyłączyć 🙂


Tak, teraz to już wiem, ale nikt mi o tym nie powiedział. Dopytałem na czasie, poczytałem regulamin i dałem odpowiedź. Przy okazji poszerzyłem wiedzę Emotikon: Mrugający natomiast sprzętu nie posiadam, żębym mógł to sprawdzić. Trochę szkoda, ale jakoś przeżyję ten brak. Najchętniej skorzystał bym z oferty Orange TV GO. Tej aplikacji niestety nie znam. Miałem do czynienia z Play NOW, NC+GO, Ipla. Najbardziej z nich podoba mi się Play NOW. Ma sporo kanałów nawet w wersji podstawowej i nie trzeba płacić dodatkowo za Time Shift-a, który w tej aplikacji wynosi 7 dni.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArturnasz kolega @Anonim  jest duchem 😄
Bez tytułu.png