Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Poziom 19, Pasjonat
  • 33
  • 83
  • 3

Pogaduchy

@ketrasa za moich czasów to na głupkowych jak w owych czasach wołało się nie dzban a kierpc jak góralski pantofel 🙂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@irek6311 , chociażby ja. Mikołajowe przelewy poszły, chociaż mogłem na smartfonie.

@andrzej1441 , Tobie się fajnie mówi "staruszku", jak wiesz co i jak. Ja się dygam eksperymentować bez fachowej wiedzy. Trzeba też trafić na porządnego fachowca, który ma w jednym paluszku rozkładanie, dzielenie i składanie. Ja dałem paprokowi do serwisu komputerowego i za pierwszym razem nie odpiął porządnie dysku, narażając mnie na dodatkowo utracony czas. A czas to pieniądz.

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5439
  • 7723
  • 55

Pogaduchy

Witam wszystkich po pracy co u was i gdzie jest Piotrek 🤓

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

Witaj @Citi2017 . U mnie chłodno i jeszcze jadę na usterkę, a po niej do domku nareszcie. Później jeszcze zmiana na zimowe kapcie i upragniony odpoczynek Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5439
  • 7723
  • 55

Pogaduchy

@ketrasazamiast czekać na mechanika do poniedziałku to ciebie mogłem ściągnąć do naprawy tego układu bo szybko ci idą te usterki 😄

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

Dziś nie wyrobię się. Musiałby ostro gnać, żeby obrócić w te i nazad i usunąć usterkę. A jutro na 7-dmą do pracy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5439
  • 7723
  • 55

Pogaduchy

musiał byś tłoki  powykręcać i uszczelnić  to robota na kilka dobrych godzin 😄 nie opłacało by ci  się 😄

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

@Citi2017 Nie mówię, czy by mi się opłacało, czy nie. Ważne za ile ?? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5439
  • 7723
  • 55

Pogaduchy

@ketrasa my liczymy na uczciwego mechanika bo raz mieliśmy awarie technik przyjechał usterka za 200zł a ten 690 zł krzyczał z góry -.-

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

@Citi2017 to taki jest najlepszy, bo później po nim trzeba jeszcze poprawiać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Znamy się na takich co krzyczą kokosy, a mają dwie lewe ręce Emotikon: Mrugający