Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4188
  • 6509
  • 137

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@ketrasa  tak ale wtedy jest duże podobno ryzyko kozystania z konta  bankowego np 😕

Koto dziś z konta bankowego na PC korzysta? Ja 3/4 w aplikacji załatwiam (Android), jak masz dobrego antywirusa, to wsparcie nie jest konieczne, znam takich co jeszcze dziś na XP jadą i konta bankowe też mają.

Tak na marginesie, mam Linuxa na Pendrive, nie muszę go instalować, można skorzystać wszędzie z niego 😀

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5439
  • 7723
  • 55

Pogaduchy

Witam wszystkich w poranek mrożony 😁

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

Witaj @Citi2017 

Witajcie Emotikon: Mrugający@all 

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5439
  • 7723
  • 55

Pogaduchy

@ketrasa  jakie plany na dziś ja w trasie 😋

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

@Citi2017 dziś trzeba zmontować układ do sterowania wałkami zgarniającymi i rozrywającymi. Może jak się uda, to jeszcze czujkę na hali wymienić.

Skoro w trasie, to przyczepności i szerokości, oraz braku widoków ogniowych w trakcie jazdy.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 2289
  • 3549
  • 120

Pogaduchy

Eluwina!

Taka mała ciekawostka socjologiczno-językowa 😉

Pewnie większość z nas słyszała o czymś takim jak Młodzieżowe Słowo Roku 🙂
O tegorocznej edycji można przeczytać tutaj.

Osobiście urzekło mnie 😉 słowo "eluwina" :D... Nawet gdzieś mi już ono przemknęło na forum Emotikon: Zaskoczony

Poziom 19, Pasjonat
  • 33
  • 83
  • 3

Pogaduchy

@Wiktor eluwina 🙂 Witam wszystkich 

@ketrasa zmiana avataru czad, mój ulubiony hardrock band 🙂

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

@matt_cobosca kurcze, następny o zespole muzycznym. Tu chodzi o największych wynalazców elektryczności Emotikon: Bardzo szczęśliwy To taki był zamiar. Zespół muzyczny tylko nazwę ściągnął. Czasami słucham sobie AC/DC Emotikon: Mrugający

Dzięki, dłuższy czas szukałem fajnego awataka, i bardzo mi się podoba awatarek @spiro, al chciałem, żeby był deko inny, dlatego z Teslą dodany jest Edison. Fotka jest również umieszczona na grze planszowej, a ponieważ byłem w sobotę na planszówkach na narodowym, to od razu mi wpadło w oko Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 33
  • 83
  • 3

Pogaduchy

no dobra @ketrasa teraz dostrzegłem twarz tesli po lewej a po prawej edisona nie rozpoznałem    🙂

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5468
  • 9837
  • 145

Pogaduchy

@matt_cobosca tak, wiekowych ludzi się nie rozpoznaje. Zresztą Tesla to zapomniany wynalazca, a przecież on wynalazł XXI wiek i w dodatku pod koniec swojego życia w jednym z wywiadów zapowiedział smartfony. Nie wiedział jak się będzie nazywało najpopularniejsze obecnie urządzonko, więc je opisał: "Bedziemy niedługo rozmawiali przez urządzenie, na którym można będzie również oglądać obrazki i je wysyłać" Czy jakoś tak Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Wiktor mi powitanie również się podoba, ale trzeba też poznać bardziej nieprzyjemne jak na przykład "dzban". Siostrzenica mojego kolegi tak powiedziała podczas pomyłki w rozgrywce gier planszowych. Zapadłą niestety niezręczna cisza Emotikon: Mrugający Dopiero później nastąpiło wyjaśnienie.