Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Witaj @bluesmanniak  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Pogaduchy

@bluesmanniak U mnie od rana ładnie słoneczko świeci. Po Twojej mapie widać, że mam mieć pochmurno, a tak nie jest Emotikon: Szczęśliwy

 

Witaj @Citi2017 co tam u Ciebie słychować?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@bluesmanniak U mnie od rana ładnie słoneczko świeci. Po Twojej mapie widać, że mam mieć pochmurno, a tak nie jest Emotikon: Szczęśliwy

To jest/był stan na około 11-stą, wcześniej było inaczej, to się wszystko dynamicznie zmienia, chmury się przesuwają 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

Witam wszystkich serdecznie jak tam u was u mnie lekko biało 😁


Też witam wszystkich 😎 Biało to u mnie od wczoraj 😃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Też witam wszystkich bez wyjątków Emotikon: Bardzo szczęśliwy @bluesmanniak , u mnie żaba tańczy w kuchni, bo też słoneczko ujrzała. Żeby potrafiła jeszcze rozróżnić to od śniegu, który mocniej zabielił dachy i pola, to by się jej odechciało...skubanej Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

To ty żaby hodujesz w kuchni? Hmmm, a co dzisiaj na obiad? 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Pogaduchy

Pewnie fhrancuskie dhanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy zakładam, że raczej nie żaby Emotikon: LOL


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Jak nie żaby to pewnie ślimaki 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

To ty żaby hodujesz w kuchni? Hmmm, a co dzisiaj na obiad? 😉


Plastiku @bluesmanniak  nie jadam Emotikon: Język Dzisiaj obiadu nie będzie...sadełko trza spalić Emotikon: Szczęśliwy Ale prawdziwe żaby to były wczoraj zszokowane, zwłaszcza te, które podebrałem wraz z mułem. Dzisiaj spróbuję  wyłowić jeszcze jednego tak dużego "wieloryba" Emotikon: Mrugający i parę innych. Na bank nie wyłowię strażnika Texasu, czyli okońka. Będzie musiał do wiosny przetrwać z żabami. To teraz będzie żabie oczko, dopóki wędką nie wyłowię okonia, bo zżera całą ikrę żabią. Zapraszam na koncert w maju Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  wróciłem właśnie z pracy 😛 a co u ciebie