Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 615
  • 2127
  • 38

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@burebusek cześć Szczęśliwa kobieta

Pogody dobrej i nowych inspiracji, pamiętajcie jeszcze tylko 4 dni do Mikołaja Szczęśliwa kobieta 🤶

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

Poziom 36, Guru *
  • 3931
  • 6373
  • 139

Pogaduchy

@Bartłomiejnapisał(-a)

@burebusekcześć Szczęśliwa kobieta

Pogody dobrej i nowych inspiracji, pamiętajcie jeszcze tylko 4 dni do Mikołaja Szczęśliwa kobieta 🤶

@Bartłomiej  przygotowujesz nas na niespodziankę od Zespołu NO? Gdzie mamy ustawiać buty?

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 21, Pasjonat
  • 987
  • 1398
  • 6

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Dzisiaj mega buro i ponuro.

Clipboard01.jpg

Poziom 30, Ekspert
  • 8002
  • 9887
  • 78

Pogaduchy

@bluesmanniak , dostrzegam promyki nadziei...będzie dobrze z pogodą duchaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 21, Pasjonat
  • 987
  • 1398
  • 6

Pogaduchy

@burebuseknapisał(-a)

@bluesmanniak , dostrzegam promyki nadziei...będzie dobrze z pogodą duchaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

A ja dostrzegam pierwsze krople deszczo-śniegu Emotikon: Mrugający

Poziom 40, Guru *****
  • 25800
  • 15206
  • 1154

Pogaduchy

O @Piotrek wpadł Emotikon: Szczęśliwy Co tam u Ciebie?
.
Poziom 27, Specjalista
  • 4806
  • 6228
  • 46

Pogaduchy

o Piotruś się obija Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Bartłomiej  od kiedy nowe stacje tv maja być ?

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 30, Ekspert
  • 3694
  • 7326
  • 79

Pogaduchy

Witam wszystkich (@all) po małej przerwie Emotikon: Mrugający Pomęczyłem chwilkę @Misiek62 i uciekam do dalszych moich zajęć. U mnie pogoda jest świetna i wszystkim życzę dużo radości Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 615
  • 2127
  • 38

Pogaduchy

@Citi2017 najprawdopodobniej jeszcze w grudniu Szczęśliwa kobieta

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

Poziom 30, Ekspert
  • 3694
  • 7326
  • 79

Pogaduchy

@Piotrekk85 skoro już masz możliwość dalszego osiągania poziomów ARCY, to rozumiem że można już do Ciebie wysyłać małpki Emotikon: Mrugający Trochę czasu zajmie Ci osiąganie kolejnych poziomów Emotikon: Szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.