Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , skąd Ty to możesz wiedzieć? U mnie w firmie, behapowiec jak robił egzamin, to chodził koło stolików i na oślep pokazywał palcem, którą odpowiedź zaznaczyć. Oczywiście u takich, którzy długo się zastanawiali co wpisać. A że znał testy jak własny palec, robił to bezbłędnie i wszyscy byli zadowoleni. Bo też nie o wszystkim na szkoleniach gadał w detalach, więc tylko bardziej obcykani to wiedzieli. Zostań mistrzem BHP! (inspektorem) Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  i @Anonim  podajcie nazwy i adresu swoich firm powiem BHP gościowi by wam zrobił testy 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  i @Anonim  podajcie nazwy i adresu swoich firm powiem BHP gościowi by wam zrobił testy 😛


@Citi2017  przecież @Anonim już emeryt... 😉 a pracował na kolei, jako maszynista.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  i @Anonim  podajcie nazwy i adresu swoich firm powiem BHP gościowi by wam zrobił testy 😛


@Citi2017 , jak Ty sobie to wyobrażasz? Że złamię RODO i ktoś mnie będzie potem ciągał po sądach? Niedoczekanie Twoje Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Adres firmy nie jest w rodo @Misiek62  każdy może się uczyć w każdym wieku 😛co nie Piotruś

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

Adres firmy nie jest w rodo @Misiek62  każdy może się uczyć w każdym wieku 😛co nie Piotruś


@Citi2017 , ale Ty wymagasz ode mnie czegoś, co jeszcze istnieje i ten od BHP ma się jeszcze dobrze. Nie dam się wpuścić w te "maliny". A i tak, czy siak, wszyscy poumieramy kiedyś, będąc nie do końca wyuczonymi...ba, mędrcami, czy prorokami Emotikon: MrugającyEmotikon: Język Nauka pójdzie w las, a my w piach Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

W Olsztynie pada śnieg ❄️❄️❄️☺️☺️
Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
W Olsztynie pada śnieg ❄️❄️❄️☺️☺️

Na drugim krańcu Polski przez momencik przy świecącym słoneczku też lekko zaczęło prószyć Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  miałem 7"C i słonecznie, nic nie prószyło białego 🙃