Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Pogaduchy

@Anonim specjalna tapeta dla @Anonim On już pasywny, to chociaż sobie przypomni dawne czasy Emotikon: Mrugający

 

@Citi2017 Jutro przyjeżdża firma i będą montowali banery świetlne na budynkach firmowych. Trzeba będzie prądu im dostarczyć Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Pogaduchy

Piotrek, wolne w sam raz na AMA. Pewnie temu wspomniałeś o rekordach Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  super he he o To super ja jutro tez mam masakrę bo muszę dwie uszkodzone palety rozebrawszy utworzyć i wycenić straty 🙂 a Piotruś ma fajnie:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

AMA akurat w porze na drzemkę 🙃

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Pogaduchy

To drzemka przed AMA, co by był świeży umysł Emotikon: sfrustrowany

 

@Citi2017 najgorsze własnie jest rozbebeszanie. Przestawiasz to co dobre, żeby wyciągnąć kilka uszkodzonych elementów, a przy tym natyrasz się Emotikon: sfrustrowany


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  każda praca wymaga wysiłku i precyzji 🙂 ale damy radę co nie 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  kolejka wąskotorowa spok, jechałem nią kiedyś, pasjonaci tym się zajmują, fajna sprawa, utrafiłem jak stała na przystanku i strzeliłem fotkę, szkoda że wcześniej nie jechałem, bo bym filmik skręcił 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

ok idę spać miłej nocy życzę wam 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

dobrej 😛

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Pogaduchy

@Anonim Jak byłem w Biskupinie, to też przejechałem się podobną kolejka wąskotorowa. Największa frajda dla dzieciaków. Nie rozwija to dużych prędkości, więc się jedzie bardzo przyjemnie, szczególnie w słoneczne dni Emotikon: Mrugający

 

P. S. 

Polecam Biskupin, szczególnie jak jest zlot archeologiczny. Dużo w tedy jest ciekawych stoisk oraz pokazów. Co roku jest inny temat. Atrakcji mnóstwo na cały tydzień Emotikon: Bardzo szczęśliwy