Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Pogaduchy

Nareszcie chwila oddechu Emotikon: Mrugający Trzeba teraz pozbierać swoje zabawki i do domciu nareszcie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur jak tam widlak zrobiony ? no w końcu do domu już idę uf dość dziś mam już pracy witaj @Piotrekk85  @Anonim  co tam u was 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , coś się czai w pogodzie, bo wczoraj zatłukłem pierwszą osę, która obniżyła swoją ciepłotę i "wylegiwała się" pomiędzy drewnem do kotłowni. Nietoperze też szybko popadły w hibernację. Nie widzę tylko Indian, co by chrust zbierali na tę ostro zapowiadającą się zimę. Witam po obiadku Emotikon: Bardzo szczęśliwy


A miejscowi górale nie robią jeszcze zapasu opału? 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , coś się czai w pogodzie, bo wczoraj zatłukłem pierwszą osę, która obniżyła swoją ciepłotę i "wylegiwała się" pomiędzy drewnem do kotłowni. Nietoperze też szybko popadły w hibernację. Nie widzę tylko Indian, co by chrust zbierali na tę ostro zapowiadającą się zimę. Witam po obiadku Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zatłukłeś jedną osę, a czym ją potraktowałeś @Anonim?  -  to pewno była osa samotnica grrr 😞

U mnie oprócz smogu jak na razie owadów brak 😁 ale po trotuarach  jeżdżą " szerszenie " i inne stwory zamiatające, wydające niesamowite odgłosy - czyli będzie znowu napływało ciepełko 🙂 Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Witaj misiek witaj naszą @wscieklaewka  🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

😂😂😂 Witaj nasza @Citi2017  🤣🤣🤣


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Wszystkie dzieci nasze są 🎤🎵🎤

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Piotruś śpiewa to chyba wraca do zdrowia 😜 oj ta nasza @wscieklaewka  he he he 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Lepiej nie szukaj na yt mojego karaoke 🙂
Yt nie chce ściągnąć filmu 😞
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 , góralom zazdroszczę jednego...zwłaszcza w dni słoneczne i z wiatrem, który wywiewa zalegającą czapę smogową z ich niecek, otoczonych zewsząd górami. To widoki i ogólnie brak przemysłu, no i górski klimat. To są twardzi ludzie. "Chrust" może i zbierają na warzechy, rogolki i inne wytwory "przemysłu lekkiego", jakim jest struganie czy rzeźbienie. Ja się patrzę od siebie na szczyty gór, to wiele z nich łysieje w zastraszającym tempie. Tak samo, jak znikający lód z lodowców. Chrustu, niestety, w lasach przybywa.

@wscieklaewka , oszczędzę Ci opisu, bo ekolodzy oskarżą mnie o dewastację równowagi w przyrodzie, chociaż kibicuję im, kiedy odważnie bronią ważnych kwestiiEmotikon: Szczęśliwy