Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 1594
  • 2497
  • 35

Pogaduchy

@burebusek też tak myślę, że Piotrek nam wróci. Może nas zaskoczyć, jak wróci pod innym loginem. (to tylko moje przypuszczenia i czytanie między wierszami)

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 30, Ekspert
  • 7144
  • 6871
  • 72

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@Citi2017 , Ty masz alergię na moje wypocinki, czy czytałeś mailowo? Emotikon: Mrugający To jak to widzisz, żebym Ci polewał i latał po "prowiant"? Emotikon: Mrugający

Spojrzałem przed chwilką z ciekawości.

Poziom 30, Ekspert
  • 7144
  • 6871
  • 72

Pogaduchy

@ketrasanapisał(-a)

@burebusek też tak myślę, że Piotrek nam wróci. Może nas zaskoczyć, jak wróci pod innym loginem. (to tylko moje przypuszczenia i czytanie między wierszami)

@ketrasa , ma swoją markę i prędzej grafikę avatara zmieni Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 3748
  • 2546
  • 34

Pogaduchy

@burebuseknie używam priv co tam drogi @irek6311 

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 33, Ekspert
  • 3086
  • 3281
  • 105

Pogaduchy

@Citi2017  teraz oglądam Stargate Atlantis, dawno temu to nagrałem na hdd Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 26, Specjalista
  • 3748
  • 2546
  • 34

Pogaduchy

Irek i Artur idę  se film obejrzeć bo smutno i wpadłem w  Depresje malutka :/

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 33, Ekspert
  • 3086
  • 3281
  • 105

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

Irek i Artur idę  se film obejrzeć bo smutno i wpadłem w  Depresje malutka :/

To może ... F.R.E.D.I Emotikon: Mrugający 

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Zespół Nasz Orange
  • 778
  • 2281
  • 39

Pogaduchy

@irek6311 ale mi przypomniałeś stargate Emotikon: Mrugający! Atlantisa, to obejrzałem z 2 razy tylko, ale 10 sezonów podstawowego stargate to 4 razy widziałem i czuję, że może niedługo ponowie oglądanie Emotikon: Mrugający Brakuje serialu z tego universum ...

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 33, Ekspert
  • 3086
  • 3281
  • 105

Pogaduchy

@Rafał  Gwiezdne Wrota też mam całe, na SF to puszczali, więc nagrywałem jak leci, szkoda że dalej tego nie ciągną, Atlantyda jest mega fajna Emotikon: Mrugający

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 778
  • 2281
  • 39

Pogaduchy

To prawda, najmniej mnie wciągnął stargate universe, ale była to poniekąd kontynuacja, to ze względu na sentyment się oglądało ... Czekałem jeszcze na grę MMO - miała być, ale niestety projekt upadł. Fani zrobili zalążek symulatora centrum dowodzenia, ale póki co - niestety nic więcej.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |