Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Trzeba przywyknąć 😉

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Piotruś piątka😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie tyle mam dość, ale wszystko co ma początek ma też swój koniec. Czas pomieszać gdzieś indziej. Jak użyjesz małpki (pamiętaj, że akcyza na małpki idzie w górę od stycznia 😛 ) czy napiszesz na priv, to na pewno Ci odpiszę 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Akcyza na alkohol i fajki, ciekawe czy paliwo też, oj nie fajnie 2020 rok się zapowiada, ceny poszybują w górę, trzeba będzie zaciągnąć pasek u spodni, dla mnie to wyzwanie bo szczupłej budowy ciała jestem, nie mam z czego schudnąć ... ups.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Nie pale rzadko prawie nigdy nie pije 😜 @ketrasaArtur @Piotrekk85 @Anonim  idę spać i życzę wszystkim miłej nocy i liczę że Piotrek porzuci pomysł zostawienia mnie tu samego 😞  😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Samego na pewno nie 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wyśpij się dobrze, nie martw się o @Piotrekk85 ... on nas tu nie zostawi na NO 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Jestem tego samego zdania, że @Piotrekk85 z nami jeszcze długo będzie na NO.

Co do rangi, to skoro Zespół NO ma 41, i 42, proponuję dla @Piotrekk85 rangę 43 Emotikon: Szczęśliwy

 

@Citi2017 Spokojnej nocki.

Ja jeszcze nadrabiam zaległości, bo faktycznie sporo tego.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  Zespół NO może podnieś swoje numerki do 46 - 48, kolejną rangę się skroi i będzie git, zresztą była dyskusja kiedyś, nawet w dziale "Pomysły", ale kolejnej rangi nie utworzono, bo nikt nie zakończył poziomów "Guru" 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Zawsze musi być ktoś ten pierwszy. Założenia są słuszne, bo sporo trzeba wysiłku, aby tak daleko dotrzeć. Jak widać osiągalne.

Ciekaw jestem co będzie dalej? Pewnie szykują się zmiany Emotikon: Mrugający