Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  witaj słonko słodko  jutro do Bronka na obiad cała brygadą się wbijemy tylko nie wiem jak żonę uprosi by zrobiła nie co więcej 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , dla Ciebie coś extra. Gołąb sąsiada upolowany przez jastrzębia, dla pewności wszelkiej, oparzę denaturatem i zaserwuję bigos myśliwski...kapusta w polu, a zając w lesie Emotikon: Mrugający Potem zrobimy wypad na prrr...grochówkę do @wscieklaewka . W wojsku nawet po delbecie mi nie smakowała.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewkawidzisz pan Bronek chce mnie obrazić pewno ale przytaknę mu jestem głupi 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewkawidzisz pan Bronek chce mnie obrazić pewno ale przytaknę mu jestem głupi 😄


Oj tam, na żarty tak reagujesz? Panowanie zostaw panom z Angli. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewkawidzisz pan Bronek chce mnie obrazić pewno ale przytaknę mu jestem głupi 😄


@Citi2017 

A jest tu gdzieś jakiś pan Bronek - bo ja żadnego takiego pana Bronka nie widzę 😎😎😎

Za to Twój avatar razi mnie w moje ślepe łoczy Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Piotrek a pracowałeś w żabce?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , jakie bryle se sprawiłeś! Na Majorkę się wybierasz? Zima tuż, tuż Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

ok Ewciu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: nie.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , jakie bryle se sprawiłeś! Na Majorkę się wybierasz? Zima tuż, tuż Emotikon: Mrugający


Mam drogie okulary (2 tyś zł), pomimo że ubytek wzroku ~ 2, jednak lepiej w okularach świat widać i pisze się fajnie (PC czy telefon) 😉