Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Spoko Piotruś 😛 mam na dzieję że w pracy spokojnie masz dziś 😋 @wscieklaewka  witam słodko masz rację @Anonim  to tu casanowa  nasz jest 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  ten Avatar najbardziej mi spasował, ale jak wpadnie mi jakiś lepszy, to szybko zmienię 😉

@Citi2017  ty taki do przodu nie bądż... też Avatar i stopkę co rusz zmieniasz 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  nie chciałem cię  obrazić nie chodziło mi że zmieniasz  tylko o to że kobiety na ciebie lecą ☹️ przepraszam jak cię obraziłem 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  nie obraziłeś mnie 😄 Kobiety może i na mnie lecą... ups 🙂  Ale ja Strzelec (znak zodiaku) raczej ja pierwszy krok robię 😄 inna sprawa że kawaler nadal, więc bez zobowiązań i obowiązków rodzinnych... ups 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wystartowały rozwiązania za testy... @Misiek62 ... @Misiek62 ....dawaj! Dasz radę i przegonisz wszystkich...kibicuję Ci Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy

Witam wszystkich po pracy Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy

Co do Awatar-ów to najbardziej mi odpowiada @spiro, ale skoro zajęty, to swojego dodałem najbardziej zbliżonego do Tesli Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy

Oprócz tesli można wziąć np elona muska. Oni są ze sobą powiązani.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy

Wolę Teslę, poza tym sporą cześć życia poświęcił badaniom przekazywania bezprzewodowo energii elektrycznej, więc dlatego zdecydowałem się na piorunik.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

a myślałem że już ma telefon najnowszy za 4000zł