Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Witaj @Piotrekk85 

To jak tam po pracy? Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

To było na przerwie. Dajcie popracować 😛

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Dobrze, ja też idę do swojego zajęcia Emotikon: Mrugający Spokojnej pracy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@spironapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

Telefon retro: Nokia 8110 4G Telefon fanów Matrix-a, popularny banan.

.

 


Mam tego banana 4G i on jest tak słaby że nawet najgorszemu wrogowi bym go nie dał. Ale to temat na inną dyskusję...


Tego żółtka? Pomysł świetny ale wykonanie zawiodło...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@bluesmanniak czarnego. Żółty mi się nie podobał. Z wykonaniem masz rację, trochę jest delikatny.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam wszystkich 😉

@ketrasaArtur  ja mam w domu sprawne 4 Nokie z 2000 roku, ba N8 też, wszystkie telefony jak igła, nie sprzedam nigdy, obecnie preferuję Motorole, miałem Moto G3 i 4, teraz One, może w Grudniu dokupię One Zoom, fonów nie sprzedaję, jak się pozbywam do do rodziny idą. Tak na marginesie te Nokie ala poprzednie kultowe wersje, to jakiś żart, wyglądają jak jednorazówki z USA 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Anonim Poluję na wersję wersję Nokii 8110, tylko tej typowej, jeszcze ze starych dobrych czasów, nie tej nowej. Tylko cena mnie trochę przeraża. Kilka fonów kultowych też posiadam, których nie sprzedam.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  obecnie te Nokie trudno dostępne, odnowione słono kosztują, ja na nie nie poluję, te co mam mi wystarczą, inna sprawa że za tą kasę można obecnie dobry fon kupić, po co wracać do starych Noki 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Anonim wiesz, czasami ma się hopla i sentyment. Ostatnio coraz częściej córka się wypytuje, jak kiedyś było za czasów mojego dzieciństwa, i tak jakoś się przypominają stare telefony Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O kurka wodna @Anonim  - koniec świata jak daję słowo 😯😯😯 - hm nowy image,  muszę przyznać że coraz więcej przystojniaków tu jest 🙂 Szkoda, że jestem w 3% 😁😁😁😂😂😂