Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  za prąd zużycie nie da się na moim liczniku sprawdzić bo tam widnieje 14 cyfr jakiś bo mam ten nowoczesny nie tarczowy 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  ja te 11 kubików zimnej wody zużyję, latem więcej nawet, miesięcznie oczywiście, mam przestronną pralnię, to mam gdzie wieszać pranie, tak poza tym witam wszystkich 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim @Irek ja cię nie poznałem 😮jak zmieniłeś se Avatar


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  ja te 11 kubików zimnej wody zużyję, latem więcej nawet, miesięcznie oczywiście, mam przestronną pralnię, to mam gdzie wieszać pranie, tak poza tym witam wszystkich 😉


Zazdroszczę Ci @Anonim  tej przestronnej pralni 🙂 bo dziś w moim mieszkaniu to dopiero pralnio - suszarnia powstała Emotikon: Język wisi ta mała no trochę duża przepierka wszędzie ( nawet na drzwiach szafy ( no co zrobię jak nigdzie więcej nie udało się upchać tego mało - większego prania , a najbardziej przerażało mnie kiedy bidulka praluńka zaczęła skakać podczas wirowania Emotikon: Smutny mało brakowało a wzięłabym nogi za pas i zwiała Emotikon: zakłopotany Kiedyś inna jak zaczęła tańcować to wyrwała mi się z kontaktu - coś się błysło,strzeliło - i od tamtej pory mam wielkiego stracha kiedy ona zaczyna piskać to ja chodu w te pędy na klatkę schodową wieje 😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Matko jedyna! @wscieklaewka , Ty, i z pralką nie dasz rady tańczyć? Emotikon: Mrugający Ty się lepiej do tego na drugi raz nie bierz...i nie pierz...bo przebierasz nóżkami, jak nie przymierzając,w beczce z kapuchą do kiszenia Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ej @Anonim to poco produkują takie pralki np. wirowanie na 1200, 1000 ? a do tego pieruny rozpędzają się i wydają dźwięki co najmniej odrzutowca Emotikon: Język

Kupię sobie Franię i będę spokojna, a do tego bez ucieczek na klatkę schodową Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W Skawinie produkują lepszą od Frani za ok. 5 stów (SIGMA z pralką i wirówką).


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

W Skawinie produkują lepszą od Frani za ok. 5 stów (SIGMA z pralką i wirówką).


O to blisko @Anonim  za 500 zł pralka z wirówką - super sprawa 😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

I nie musisz się fatygować @wscieklaewka ...kurierem z aukcji też możesz. Co parę sekund obroty w prawo i lewo, tak że nie zeświruje pranie i nie poskręca go jak we Frani.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  są specjalne maty gumowe pod pralkę, podkładasz i nie skacze 😉

Też mam pralkę co 1200 obrotów na wirowaniu ma, ale max 900 używam, mam gdzie pranie suszyć, pralnia 4x3,5 metra i 2 metry wysoka w piwnicy.

@Anonim  ja nie oszczędzałem kasy i kupiłem Amica DAWN8123LCB 😉

@Citi2017  zmieniłem Avatar bo stary mi się opatrzał 😉