Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Nie zapominajmy, że dla wielu osób cena NIE MOŻE być jedynym czy najważniejszym kryterium, bo  występują uwarunkowania techniczne skazujące na tego a nie innego operatora. Np. na większości wsi tylko Orange dostarczy przewodowy internet.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pogaduchy

@bluesmanniakpotrzeby a uwarunkowania techniczne to dwie zupełnie inne sprawy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy

@ mówisz o  tych 10-12% czy o potrzebie posiadania światłowodu?  Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Powiem, jak było u mnie. Wniosek o przydział telefonu musiał nabrać mocy urzędowej (kilka lat). A kiedy umowa została zawarta, to cena i uwarunkowania techniczne decydowały o podłączeniu do neta, czyli płacz i płać. Od 512 kb/s u mnie, do powszechnego użytkowania telefonów komórkowych, wielu mieszkańców odłączyło stacjonarki, więc w tym momencie cena=uwarunkowania techniczne legły w gruzach. A to, że jest boom na nowinki, jak wynika z moich obserwacji i doświadczenia, to w pewnym stopniu ludzkie zachowania, czyli postaw się a zastaw się. Jednak nawet, a nade wszystko ludzie dobrze sytuowani, wartością ceny warunkują zakup usług na wysokim poziomie, za możliwie przystępną cenę. To wchodzi w nawyk, że zanim wyda się złotówkę, dziesięć razy się jej przyjrzy. Nie dziwi mnie więc, że ludzie mniej zamożni też mają swoje oczekiwania, nie mniejsze od zamożnej mniejszości. Trudno się dziwić takiej postawie, bo każdy marzy o dobrobycie. Przystępna cena za jakość...jak postawić znak równości, kiedy pieczątki z PRL-u KJ, KT, PN, ZN, BN odeszły do lamusa, a liczy się zysk za wszelką cenę?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

witam wszystkich 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

hejka 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

co tam Piotruś jak minął dzień ?Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A znośnie 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Piotruś a jak jest z tym telewizorem za 1 zł to raty czy jak ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A nie wiem jeszcze na 100%