Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 1664
  • 1580
  • 95

Pogaduchy

@PARANOJA  Każdy w Vectrze negocjuje indywidualnie. Ja mam np. 2 TV Złoty +100Mb za 50 PLN.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1415
  • 26

Pogaduchy

@BORAX  bo miałem pakiet VIP w tamtym czasie za 149zł i postanowiłem dobrać internet i za modem mi policzyli potem zaruter za dzierżawę sprzętu co dawało prawie 300zł teraz nie wiem jak jest wiem na pewno że co Vectra w każdym mieście ma inny trochę regulamin i stawki 😛

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 48
  • 30
  • 2

Pogaduchy

@BORAX  i dlatego Orange możne się ugryźć i
jest płacz ze raptem 10-12% nasycenia uslugami, ale jak ma byc inaczej skoro konkunrencja daje co daje Emotikon: Mrugający

zastanawia mnie jeszcze tylko czy vectra robiac popc rowniez pobiera/pobierala oplaty podobne jak orange za podlaczenie domku jednorodzinnego czy eventualnie jednorazowo wołali np 200 czy 300zł. ktos cos wie na ten temat?

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 352
  • 199
  • 13

Pogaduchy

@PARANOJAdla jednych jest ważna cena a dla wielu innych nie. Każdy ma inne potrzeby. Jeśli dla Ciebie ważne jest to pierwsze to nie wrzucaj wszystkich Klientów do jednego worka, który nazywa się "cena"

Seba
Poziom 18, Komentator
  • 48
  • 30
  • 2

Pogaduchy

@sebaswiderski  to w takim razie tylko dla 10-12% konsumentów nie jest ważna cena Emotikon: Mrugający
tylko proszę nie opowiadaj mi ze dla wielu innych potrzebą samą w sobie jest posiadanie światłowodu.

ja wybieram optymalne rozwiązania dla siebie które odpowiadają mi cenowo i jakościowo.
jednak głównym czynnikiem jest cena, jeżeli nie stać mnie na coś to nie biorę. Orange się ceni gdzie za te same pieniądze u innych sa oferty lepsze i na pewno jakościowo nie są gorsze  Emotikon: Mrugający

30% nasycenia nawet za 10lat orange nie osiagnie przy takiej polityce. a podejrzewam ze te 30% to minimum jakie orange chce uzyskac

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 352
  • 199
  • 13

Pogaduchy

@PARANOJAwiem, że dla niektórych wydaje się to dziwne ale jest i tak w wielu przypadkach. Patrzę globalnie na to a nie w kontekście "ja" "bo dla mnie to". Tak jak piszesz w swoim poście. Jeśli dla Ciebie jest ważna cena to ok, nie dyskutuje z tym.

Seba
Poziom 20, Pasjonat
  • 867
  • 1070
  • 4

Pogaduchy

Nie zapominajmy, że dla wielu osób cena NIE MOŻE być jedynym czy najważniejszym kryterium, bo  występują uwarunkowania techniczne skazujące na tego a nie innego operatora. Np. na większości wsi tylko Orange dostarczy przewodowy internet.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 352
  • 199
  • 13

Pogaduchy

@bluesmanniakpotrzeby a uwarunkowania techniczne to dwie zupełnie inne sprawy.

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 48
  • 30
  • 2

Pogaduchy

@ mówisz o  tych 10-12% czy o potrzebie posiadania światłowodu?  Emotikon: Język

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6684
  • 6080
  • 69

Pogaduchy

Powiem, jak było u mnie. Wniosek o przydział telefonu musiał nabrać mocy urzędowej (kilka lat). A kiedy umowa została zawarta, to cena i uwarunkowania techniczne decydowały o podłączeniu do neta, czyli płacz i płać. Od 512 kb/s u mnie, do powszechnego użytkowania telefonów komórkowych, wielu mieszkańców odłączyło stacjonarki, więc w tym momencie cena=uwarunkowania techniczne legły w gruzach. A to, że jest boom na nowinki, jak wynika z moich obserwacji i doświadczenia, to w pewnym stopniu ludzkie zachowania, czyli postaw się a zastaw się. Jednak nawet, a nade wszystko ludzie dobrze sytuowani, wartością ceny warunkują zakup usług na wysokim poziomie, za możliwie przystępną cenę. To wchodzi w nawyk, że zanim wyda się złotówkę, dziesięć razy się jej przyjrzy. Nie dziwi mnie więc, że ludzie mniej zamożni też mają swoje oczekiwania, nie mniejsze od zamożnej mniejszości. Trudno się dziwić takiej postawie, bo każdy marzy o dobrobycie. Przystępna cena za jakość...jak postawić znak równości, kiedy pieczątki z PRL-u KJ, KT, PN, ZN, BN odeszły do lamusa, a liczy się zysk za wszelką cenę?

0 Lubię to
Odpowiedz