Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 25, Specjalista
  • 3048
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@BORAXmiałem 8 lat temu  vectrę i wiem jak tam jest . ale byśmy się nie kłócili wszytko co powiesz ok   tak vectra daje darmo dekoder modem darmową aktywację spoko wszystko daje za darmo Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Pogaduchy

To zależy od oferty. U mnie w Olsztynie są dwie. Albo masz wszystko jako opłatę za tv, albo podzielone na pół jako opłata za tv i dekoder. Suma opłat taka sama. Zależy czy potrzebujesz do rozliczeń.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3048
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

[ Edytowane ]

w Elblągu jest tak pierwsza umowa i sprzęt + Aktywacja tylko złotówka  ale po 24 miesiącach jak umowa wygasa i chcesz przedłużyć  umowę to Vectra dopisuje ci np 10 zł miesięcznie dekoder + coś tam a ja chciałem dobrać net i pani w salonie z mojego abonamentu za 100 zł   zrobiła 300zł miesięcznie raptem ale jak wracałem do domu coś mnie puknęło wejść do Orange i pokazałem tam panu konsultantowi co mi rozpisała w vectra  na kratce on powiedział że da mi wtedy ful pack za  99zł  i będzie to samo tylko aktywacja 50 zł wtedy była i tak zaczęła się moja historia z Orange @BORAX  ma rację bo  nie ma  opłaty za linie to tak napisałem w przenośni mi chodzi to że za byle co vectra zaraz dolicza koszty np wyłączy stacje jakieś  abonament nie maleje ale jak włączy nowe to już opłata 3 , 4 zł rośnie o to mi chodziło Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Pogaduchy

A Orange w Love gwarantuje kanał Viva Polska https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/11334/f67349b2-b20e-436e-8966-273fb7046cec.pdf którego nawet już nie ma bo nadawca zakończył nadawanie.

Będę powtarzał jak matrę swoje: w Polsce nie ma lepszych czy gorszych operatorów. U 90% ludzi działają dobrze. 10% to niestety wkalkulowane w działalność. I tylko by nie znaleźć się w 10%. Mnie akurat ostatnio nie głaska - mam zablokowane stare i nowe mój Orange. Konto na nju mobile popsute. Flex jeszcze działa. I co mam smęcić na forum z tego powodu? Emotikon: Język
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3048
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Piotruś Tu ładniej powiedziałeś a mam pytanie co do Viva Polska to Orange wyłączyła ? Czy już  nie istnieje ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Pogaduchy

Ale czemu go gwarantuje? Emotikon: Szczęśliwy zaraz niektórzy komisję śledczą urządzą Emotikon: Szczęśliwy
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3048
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

Piotruś pytam co się stało z stacją Viva polska

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Właściciel stacji czyli Viacom podjąć decyzję by zmienić rebranding na MTV Music. Nie każdy pamięta, że kiedyś Viva i mtv konkurowały w Europie środkowej, potem właściciel MTV kupił Vivę - i po paru latach zastąpiono kanały Vivy w różnych krajach innymi stacjami.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 1664
  • 1580
  • 95

Pogaduchy

@Citi2017  a ja korzystałem z Vectry przez 7 lat i dalej korzystam, tylko na innym adresie. Żadnych problemów i ukrytych opłat poza jednym przypadkiem winy konsultanta i mojego niedopatrzenia. 

W ogóle jak można zrobić rachunek na 300 PLN Emotikon: LOL

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 48
  • 30
  • 2

Pogaduchy

vectra nie miala wcale tak tanio, dopiero jak orange wszedl z ftth (mowie o elblagu) to po roku zrobili odjazd z cenami gdzie orange do dnia dzisiejszego nawet sie nie zbliży cenowo  Emotikon: Mrugający

wlasciwie to orange przegrywa z wszystkimi cenowo no moze poza malymi isp. na temat standardu uslugi nie bede sie wypowiadał

0 Lubię to
Odpowiedz