Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Piotruś pytam co się stało z stacją Viva polska


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Właściciel stacji czyli Viacom podjąć decyzję by zmienić rebranding na MTV Music. Nie każdy pamięta, że kiedyś Viva i mtv konkurowały w Europie środkowej, potem właściciel MTV kupił Vivę - i po paru latach zastąpiono kanały Vivy w różnych krajach innymi stacjami.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Pogaduchy

@Citi2017  a ja korzystałem z Vectry przez 7 lat i dalej korzystam, tylko na innym adresie. Żadnych problemów i ukrytych opłat poza jednym przypadkiem winy konsultanta i mojego niedopatrzenia. 

W ogóle jak można zrobić rachunek na 300 PLN Emotikon: LOL


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy

vectra nie miala wcale tak tanio, dopiero jak orange wszedl z ftth (mowie o elblagu) to po roku zrobili odjazd z cenami gdzie orange do dnia dzisiejszego nawet sie nie zbliży cenowo  😉

wlasciwie to orange przegrywa z wszystkimi cenowo no moze poza malymi isp. na temat standardu uslugi nie bede sie wypowiadał


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Pogaduchy

@PARANOJA  Każdy w Vectrze negocjuje indywidualnie. Ja mam np. 2 TV Złoty +100Mb za 50 PLN.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@BORAX  bo miałem pakiet VIP w tamtym czasie za 149zł i postanowiłem dobrać internet i za modem mi policzyli potem zaruter za dzierżawę sprzętu co dawało prawie 300zł teraz nie wiem jak jest wiem na pewno że co Vectra w każdym mieście ma inny trochę regulamin i stawki 😛


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy

@BORAX  i dlatego Orange możne się ugryźć i
jest płacz ze raptem 10-12% nasycenia uslugami, ale jak ma byc inaczej skoro konkunrencja daje co daje 😉

zastanawia mnie jeszcze tylko czy vectra robiac popc rowniez pobiera/pobierala oplaty podobne jak orange za podlaczenie domku jednorodzinnego czy eventualnie jednorazowo wołali np 200 czy 300zł. ktos cos wie na ten temat?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pogaduchy

@PARANOJAdla jednych jest ważna cena a dla wielu innych nie. Każdy ma inne potrzeby. Jeśli dla Ciebie ważne jest to pierwsze to nie wrzucaj wszystkich Klientów do jednego worka, który nazywa się "cena"


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy

@sebaswiderski  to w takim razie tylko dla 10-12% konsumentów nie jest ważna cena 😉
tylko proszę nie opowiadaj mi ze dla wielu innych potrzebą samą w sobie jest posiadanie światłowodu.

ja wybieram optymalne rozwiązania dla siebie które odpowiadają mi cenowo i jakościowo.
jednak głównym czynnikiem jest cena, jeżeli nie stać mnie na coś to nie biorę. Orange się ceni gdzie za te same pieniądze u innych sa oferty lepsze i na pewno jakościowo nie są gorsze  😉

 

30% nasycenia nawet za 10lat orange nie osiagnie przy takiej polityce. a podejrzewam ze te 30% to minimum jakie orange chce uzyskac


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pogaduchy

@PARANOJAwiem, że dla niektórych wydaje się to dziwne ale jest i tak w wielu przypadkach. Patrzę globalnie na to a nie w kontekście "ja" "bo dla mnie to". Tak jak piszesz w swoim poście. Jeśli dla Ciebie jest ważna cena to ok, nie dyskutuje z tym.