Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Highlighted

Poziom 29, Specjalista
  • 5757
  • 8510
  • 66

Pogaduchy

@bluesmanniak  ja mam zdanie takie po co oglądać serial którego po ten nie można oglądać na bieżąco 😛 

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 1067
  • 1617
  • 7

Pogaduchy

Canal+ akurat twoje zdanie mało interesuje - odblokowali, żeby zachęcić do obejrzenia 1-go odcinka, by klient chciał oglądać dalej, czyli by wykupił abonament.

Oczywiście są sposoby, żeby oglądać dalej bez kupowania abonamentu ale to już zupełnie inna sprawa 😉

Highlighted

Poziom 29, Specjalista
  • 5757
  • 8510
  • 66

Pogaduchy

@bluesmanniak  spoko a co do innych sposobów to tak szybko nie znajdziesz tego  Emotikon: Język

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

To uczucie kiedy masz cyfrowy polsat i ciebie to nie dotyczy

Highlighted

Poziom 29, Specjalista
  • 5757
  • 8510
  • 66

Pogaduchy

@Konto usunięte  tu nie chodzi o operatora tylko o chwyt marketingowy Canal+ rzucają jeden odcinek serialu odkodowany jak psom ochłapy a potem za 100zł se kup pakiet by oglądać resztę odcinka  🙂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@Konto usunięte  tu nie chodzi o operatora tylko o chwyt marketingowy Canal+ rzucają jeden odcinek serialu odkodowany jak psom ochłapy a potem za 100zł se kup pakiet by oglądać resztę odcinka  🙂

To najczęściej robi C+ raz to się zdarzyło Cyfrowemu Polsatowi przy PSP i tam leciała LM najczęściej CP daje otwarte okna na kilka tyg-miesięcy

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28941
  • 20618
  • 1256

Pogaduchy

C+ nie kosztuje aż 100 zł.
Highlighted

Poziom 29, Specjalista
  • 5757
  • 8510
  • 66

Pogaduchy

@Piotrekk85wiem to w przenośni było 😄

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28941
  • 20618
  • 1256

Pogaduchy

e tam 😛
Highlighted

Poziom 29, Specjalista
  • 5757
  • 8510
  • 66

Pogaduchy

Piotruś a co sądzisz o tym telefonie ? może widziałeś  już go na żywo 😄

https://nasz.orange.pl/t5/Urz%C4%85dzenia/Premiera-smartfona-Samsung-Galaxy-Fold-Pierwszy-dotykowy/m...