Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

@wscieklaewka  nic nie zrobiłaś @Piotrekk85  i ja pisaliśmy o zachowaniu tych dzieciaczków a nie chcieliśmy używać wulgaryzmów na ich temat  Emotikon: Szczęśliwy  ty nic nie zrobiłaś  aniołku ^.^

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1437
  • 2183
  • 45

Pogaduchy

@Citi2017 https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Otwarte-pasma-dla-klient%C3%B3w-Orange-TV/m-p/162467#M5636 - będzie oglądane?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

@Wojciech  czytałem ale jak znam życie w Elblągu będzie zamknięte okno bo w tamtym roku tez z HBO chyba było otwarte a jak i tak miałem zamknięte Emotikon: Szczęśliwy kanały premium rzadko są  otwierane w Elblągu w Orange Emotikon: Szczęśliwy 

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1437
  • 2183
  • 45

Pogaduchy

Sprawdź, musi być otwarte. Jak coś to reset dekodera. Zdaj relację czy Ci się podobał serial.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

@Wojciech  1 nie mam na liście Canal+ HD na  (kanał 277) tylko Canal+ dwa jest tylko plansza reklamowa by zamówić  norma  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1437
  • 2183
  • 45

Pogaduchy

To zobacz jutro od 6:00 Emotikon: Mrugający

Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

Witam wszystkich 😛 co tam u was ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Pogaduchy

Relax...
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1417
  • 26

Pogaduchy

Piotruś z dziewczyną 😛 ciekawe co u @wscieklaewka czy Irka

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 32, Ekspert
  • 2543
  • 2256
  • 98

Pogaduchy

@Citi2017jakiś leniwy ostatnio jestem... mało tu piszę. Witaj i resztę z NO witam Emotikon: Mrugający

Chyba jesienne znużenie mnie dopadło, nic mi się nie chce, ba pisać wcale.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający