Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13475
  • 1137
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13475
  • 1137

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Właśnie pisałem. Tam za 20 zł więcej jest ciut chyba lepszy model, ale nie wiem czym się różnią.

Ogólnie to ja muszę monitor obejrzeć w sklepie bo na odległość to opisy w buty można sobie włożyć.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3757
  • 2595
  • 34

Pogaduchy

Piotruś tak dokładnie też tak mam 😛

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13475
  • 1137

Pogaduchy

Tylko tych tańszych nie ma w Elblągu jeśli dobrze patrzę. Mi np w Euro w Olsztynie po rezerwacji online do salonu pozwalają obejrzeć przed zakupem (rozpakować), ale nie zawsze jest tak miło.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3757
  • 2595
  • 34

Pogaduchy

no taki jest Elbląg

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3757
  • 2595
  • 34

Pogaduchy

@Rafał  a może AMA z Zespołem  Nasz Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 20, Pasjonat
  • 266
  • 184
  • 3

Pogaduchy

Taniej wychodzą po leasingowe Monitory i co najmniej z 3 wejściami VGA, DVI i HDMI lub DisplayPort i często jeszcze mają hub USB

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 778
  • 2281
  • 39

Pogaduchy

@Citi2017 nie mówimy tak, nie mówimy nie, najbliższa już zaplanowana i nie będzie z zespołem, ale wszystko przed nami Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13475
  • 1137

Pogaduchy

A dowiemy się z kim? 🤐
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 778
  • 2281
  • 39

Pogaduchy

Jak to było? "Pomidor" 🍅? Emotikon: Mrugający Oj no z racji tego, że jest spora szansa, iż najbliższa AMA odbędzie się w moje urodziny, to zdradzimy trochę wcześniej niż zwykle kto to będzie! Jeszcze kilka dni jednak się wstrzymamy - musimy sobie potwierdzić ostatecznie jaka "reprezentacja" ekspertów zostanie wystawiona na najbliższą sesję pytań Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |