Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  to bardzo grzeczny 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Trzeba mierzyć siły na zamiary 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  mój kolejny pomysł na AMA nie spodoba ci się 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Dawaj dziś 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Dawaj dziś 🙂

Dałem już 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A już widzę. Wiesz.... ja nie jestem jedynym Herosem - może inni Herosi się wypowiedzą. Ja nie jestem celebrytą, nie chcę być, więc by wisieć na stronie głównej przez tydzień to mi się nie uśmiecha. Poza tym obecna formuła AMA zakładka rozmowy/czaty z osobami z Orange, które dla przeciętnej osoby/zwykłego klienta nie są dostępne na co dzień.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85w pewnym sensie pomagacie Orange testujecie urządzenia itp wiec jak pracownicy jesteście 🙂 a Piotrek mogę po cieszyć ciebie że kolejna AMA będzie z Herosami prędzej niż z Dyrekcją 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Piotrek ale focha nie masz na mnie za ten pomysł :)?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Akurat mam ciut inną perspektywę, bo kiedyś pracowałem "dla" Orange Polska. Nie mam problemu by np. część z gości AMy złapać w social media czy wysłać im maila. I rozumiem potrzebę, że sporo osób chce zadać pytanie. Oczywiście też trzeba wiedzieć, że odpowiedź może była lepsza lub gorsza np. w AMA o Flexie była mega merytoryczna, AMA o prepaidzie spowodowała, że garnki trzeba było pod komputer kłaść bo było dużo lania wody.... To też trzeba wziąć przez pryzmat tego, że większość osób poza Wojtkiem - Rzecznikiem i @Remi - zazwyczaj się nie udziela aktywnie w sprawach związanych z Orange z przeciętnymi klientami. W dużych firmach są piony zajmujące się obsługą, inni zajmują się techniką, ktoś inny przygotowuje oferty, ktoś inny administracją itp itd. I fajnie, że w kolejnych wydarzeń w stylu AMA takie "fragmenty" Orange niektórzy mogą poznać. Bo zazwyczaj na forum czy przy zwykłym kontakcie z BOK takich informacji możesz nie uzyskać.

A Herosi? My jak dzieci i ryby głosu nie mamy za wiele 🙂 Większość z Herosów jest tu na co dzień 🙂 Do mnie może nie każdy może napisać na priv (bo mam długą listę ignorowanych), ale zgodnie z opisem na profilu - ja jestem ten "zły i niedobry" 😛

A na poważnie jakiego typu pytania chcesz zadawać Herosom?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A co do następnych AMA - wolałbym coś technicznego np. o 5G czy światłowodzie.