Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

to samo jak ale mam wolna sobotę i niedziele 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  co u ciebie? do Bulwy nie odzywasz się do nas 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  co u ciebie? do Bulwy nie odzywasz się do nas 😄


Och @Citi2017 

Cóż ja mogę rzec Emotikon: Wściekły oprócz tego, że teraz to mnie już całkiem poniósł nerw, bo doszły dachowyje obsrańce 😞  Emotikon: WściekłyEmotikon: Wściekły , i moje szyby w oknach wyglądają jakby ktoś wylał na nie co najmniej pół litra jakiegoś czegoś nieciekawego o konsystencji ściekającej z góry na dół - bulwa 😞 😞 😞 nawet na parapet sobie narobiły gadziny jedne 😞


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewkaoj 😞 biedulko

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , deszcz zmyje do rynien i będziesz miała w sam raz na "hektary" doniczkowe, jako rozcieńczony nawóz Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka , deszcz zmyje do rynien i będziesz miała w sam raz na "hektary" doniczkowe, jako rozcieńczony nawóz Emotikon: Mrugający


Deszczu brak @Anonim 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , będziesz psioczyła, jak z pięknej jesieni zrobi się słota jesienna.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka , będziesz psioczyła, jak z pięknej jesieni zrobi się słota jesienna.

 

Nie będę psioczyła na pewno bo już nerwowo nie trzymam, tych biedronek azjatyckich mam po uszy i dachowyj gulgotów też, i dlatego czekam na deszcz albo lepiej od razu mróz i śnieg 🙂


 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

O rany @wscieklaewka ! Ale się porobiło. Będziesz jeszcze błagać o rychłe nadejście wiosny Emotikon: Szczęśliwy Od jej początku upłynęło więcej miesięcy, niż do niej brakuje, więc patrz optymistycznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

weekend i cicho tu 🙂