Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 25, Specjalista
  • 2927
  • 1342
  • 25

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@wscieklaewka  u mnie już nie ma na razie azjatyckich biedronek Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1716
  • 3304
  • 18

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  u mnie już nie ma na razie azjatyckich biedronek Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Fajnie to wiedzieć @Citi2017  Emotikon: Mrugający

Już robię paczkę i Ci wysyłam 😁 a co Emotikon: LOL ja mam ich aż nadto więc przygotuj się na ewentualność inwazji 😂😂😂

Highlighted
Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5961
  • 69

Pogaduchy

@wscieklaewka , "drobnostki" to się przemyca dronami...nowoczesność w domu i zagrodzie Emotikon: Mrugający 

Poziom 20, Pasjonat
  • 231
  • 142
  • 2

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@WindowXnapisał(-a)

A można wiedzieć skąd? 

U wrót Mazur. Jadąc szynobusem na lotnisko nawet możesz przypadkiem zauważyć jedno z nielicznych okien z niezgaszonym światłem a z drugiej strony światła masztu konkurencji.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 2927
  • 1342
  • 25

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@wscieklaewka  kolega @Bartłomiej nie miał z nimi jeszcze do czynienia jemu wyślemy paczuszkę tych fajnych biedroneczek Emotikon: Bardzo szczęśliwy a i trochę do @Piotrekk85  naszego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1716
  • 3304
  • 18

Pogaduchy

@burebuseknapisał(-a)

@wscieklaewka , "drobnostki" to się przemyca dronami...nowoczesność w domu i zagrodzie Emotikon: Mrugający 

Dronów u mnie brak @burebusek Emotikon: Język

Poziom 23, Pasjonat
  • 1716
  • 3304
  • 18

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  kolega @Bartłomiej nie miał z nimi jeszcze do czynienia jemu wyślemy paczuszkę tych fajnych biedroneczek Emotikon: Bardzo szczęśliwy a i trochę do @Piotrekk85  naszego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

O kurka wodna co Ty myślisz @Citi2017  żem ja pakowaczka jest Emotikon: Język Ustawię im kierunkowskaz - na Olsztyn lećcie, a @Bartłomiej to raczej ma ich towarzystwo, bo w Krakowie też się rozgościły bestie Emotikon: Smutny no chyba że @Bartłomiej nie jest z Krakowa - hm nie wiem Emotikon: zakłopotany

Poziom 39, Guru ****
  • 24056
  • 12229
  • 1117

Pogaduchy

Gdzie mi tu na Olsztyn - na Elbląg Emotikon: Język
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1716
  • 3304
  • 18

Pogaduchy

@Piotrekk85napisał(-a)
Gdzie mi tu na Olsztyn - na Elbląg Emotikon: Język

Na Elbląg już wysłałam Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24056
  • 12229
  • 1117

Pogaduchy

To drugi raz bo nie dojdzie - to daleko Emotikon: Język
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz