Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 99
  • 523
  • 8

Pogaduchy

@Citi2017 jeśli masz już założone konto na nowym Mój Orange, to nie musisz po przedłużeniu umowy zakładać nowego konta. P.S. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usług, to zachęcam do zadawania na forum dla całej społeczności - daj się wykazać innym. 🙃

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 25, Specjalista
  • 3121
  • 1552
  • 28

Pogaduchy

@Kinga  ok ale w tym pytaniu co mam raczej to tylko w znacie odpowiedzieć .  po za tym dałem dziś pomysł Emotikon: Szczęśliwy  i nuda na pogaduchach bez @wscieklaewka  brak jej słowa bulwa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 1752
  • 3434
  • 18

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@Kinga  ok ale w tym pytaniu co mam raczej to tylko w znacie odpowiedzieć .  po za tym dałem dziś pomysł Emotikon: Szczęśliwy  i nuda na pogaduchach bez @wscieklaewka  brak jej słowa bulwa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Citi2017 

Spróbuj sobie założyć nowe konto Emotikon: Szczęśliwy a co Emotikon: LOL zobaczysz jak fajne odpowiedzi będziesz otrzymywał ha, ha - ja to przerabiałam Emotikon: Język ( nie zapomnę jak daję słowo ) Sobie gdzieś tam w moim archiwum możesz poczytać Emotikon: Mrugający ale pomoc miałam niesamowitą i teraz tom mądra że ho, ho 😁 Szczególne podziękowania należą się @Wiktor /wi oraz @Artur /owi Emotikon: Bardzo szczęśliwy za nauki, i w ogóle za całokształt też Emotikon: Szczęśliwy Sama się dziwię - jak oni zemną wytrzymali w tym temacie 😂

Poziom 25, Specjalista
  • 3121
  • 1552
  • 28

Pogaduchy

@wscieklaewka  witam wszystkich  szykuję  się  do pracy jak tam EwciaEmotikon: Szczęśliwy

Poziom 25, Specjalista
  • 3121
  • 1552
  • 28

Pogaduchy

o @Piotrekk85  zmienił profilEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 40, Guru *****
  • 24405
  • 12575
  • 1122

Pogaduchy

niom.
.
Zespół Nasz Orange
  • 508
  • 1576
  • 33

Pogaduchy

Pewien 2 latek zaaprobował nowy avatar szerokim uśmiechem i żwawym "o dinek" - więc zmiana dobra - podoba się Szczęśliwa kobieta

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 25, Specjalista
  • 3121
  • 1552
  • 28

Pogaduchy

Witam wszytkich szykuje  się do pracy  jak tam  u was Emotikon: Szczęśliwy z rana 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24405
  • 12575
  • 1122

Pogaduchy

Hej. Jeszcze śpię 🙃
.
Poziom 25, Specjalista
  • 3121