Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Pogaduchy

@Kingamam pytanie jak to jest z aktualizacją z mój nowy Orange konto ?bo ktoś mi tu mówił ze chyba trzeba po przedłużeniu umowy nowe konto założyć ? jak to jest:)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy

@Citi2017 jeśli masz już założone konto na nowym Mój Orange, to nie musisz po przedłużeniu umowy zakładać nowego konta. P.S. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usług, to zachęcam do zadawania na forum dla całej społeczności - daj się wykazać innym. 🙃


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Pogaduchy

@Kinga  ok ale w tym pytaniu co mam raczej to tylko w znacie odpowiedzieć .  po za tym dałem dziś pomysł 🙂  i nuda na pogaduchach bez @wscieklaewka  brak jej słowa bulwa 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Kinga  ok ale w tym pytaniu co mam raczej to tylko w znacie odpowiedzieć .  po za tym dałem dziś pomysł 🙂  i nuda na pogaduchach bez @wscieklaewka  brak jej słowa bulwa 😄


@Citi2017 

 

Spróbuj sobie założyć nowe konto 🙂 a co Emotikon: LOL zobaczysz jak fajne odpowiedzi będziesz otrzymywał ha, ha - ja to przerabiałam Emotikon: Język ( nie zapomnę jak daję słowo ) Sobie gdzieś tam w moim archiwum możesz poczytać 😉 ale pomoc miałam niesamowitą i teraz tom mądra że ho, ho 😁 Szczególne podziękowania należą się @Wiktor /wi oraz @Artur /owi Emotikon: Bardzo szczęśliwy za nauki, i w ogóle za całokształt też 🙂 Sama się dziwię - jak oni zemną wytrzymali w tym temacie 😂

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  witam wszystkich  szykuję  się  do pracy jak tam Ewcia:)


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Pogaduchy

o @Piotrekk85  zmienił profil:D


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

niom.

Zespół Nasz Orange
  • 1042
  • 8349
  • 53

Pogaduchy

Pewien 2 latek zaaprobował nowy avatar szerokim uśmiechem i żwawym "o dinek" - więc zmiana dobra - podoba się Szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Pogaduchy

Witam wszytkich szykuje  się do pracy  jak tam  u was 🙂 z rana 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

Hej. Jeszcze śpię 🙃