Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  jak tam film ja oglądam  koszmar z ulicy wiązów 🙂


Ja koszmarów nie lubię, zresztą to opatrzane jest, końców kę Red 2 dopatrzę, potem idę spać, jutro wcześnie do pracy 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim @A ja myślałem  że już  masz emeryturę  :)A tu zonk  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Żyje, cały i zdrowy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam wszystkich 😄

Dziś tylko 4"C teraz mam, noc była mrożna -1"C, teraz słoneczko świeci 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  no wreszcie  dałeś  znak życia i też witam wszytkich milutko 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W odróżnieniu od polityków, którzy co innego obiecują, a inaczej robią, ja dzisiaj przysłużyłem się ochronie klimatu naszej planety i zasadziłem kolejne drzewko liściaste. Dąb już rośnie, a klon będzie mu za towarzysza. Mam w ogrodzie też lipy, akacje, jarzębinę, brzozy, świerki i sosny, więc jestem otoczony maleńkimi, zielonymi płucami. Kto pójdzie w moje ślady? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

W odróżnieniu od polityków, którzy co innego obiecują, a inaczej robią, ja dzisiaj przysłużyłem się ochronie klimatu naszej planety i zasadziłem kolejne drzewko liściaste. Dąb już rośnie, a klon będzie mu za towarzysza. Mam w ogrodzie też lipy, akacje, jarzębinę, brzozy, świerki i sosny, więc jestem otoczony maleńkimi, zielonymi płucami. Kto pójdzie w moje ślady? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


No popatrz @Anonim 

a u nas tną - bulwa Emotikon: Wściekły ostatnio powiedziałam tym pilarzom, że przywiążę się do tych drzew łańcuchem, i niech po mnie też pojadą Emotikon: Smutny

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ciekawe, czy po synodzie biskupów w sprawie Amazonii, też coś drgnie? Biznes drzewny ma się dobrze, bo myślenie kategoriami, że nie było nas i rósł las, nie będzie nas i będzie las, przesłania klapkami oczy "wielkim" (raczej małym Napoleonkom) tego świata Emotikon: Mrugający

@wscieklaewka , jakaś równowaga w przyrodzie musi być, pod warunkiem, że wymusza to sytuacja. Więc dzisiaj też kończą swój żywot nasturcje i parę innych gatunków po nocnym, ostrym "strzale" przymrozku...pierwszego tej jesieni Emotikon: Smutny Pszczołom już za wiele nie zostało, a latają, bo jest teraz cieplutko.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  witaj Ewcia z tobą jesteśmy 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  nie wiem czy jesteś SMS przyszło mi ze reklamacja jest już rozpatrzona ale przyjdzie poczta Wynik czy jest możliwość na mój nowy Orange sprawdzić jaki Wynik rekalamcij  jest ?