Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy




@Bartłomiejnapisał(-a)

@Citi2017Hej, jak masz chwilę - zrestartuj dekoder (parę minut temu został wrzucony mini update dla icu100) - ma on zmienić trochę sposób korzystania z dysku vs chmura. Daj znać czy jest ok i jakie zmiany zaobserwowałeś Szczęśliwa kobieta



zresetowałem ale by coś wgrywało się nie widać było ale
Jest ok z dysku można normalnie korzystać a jak chce się użyć np funkcji z mutltinagrywatrki  można coś od początku oglądać ale jak wybieram funkcję nagrywanie to tylko dysk twardy wybiera  no i zmieniliście trochę wygląd moja strefa i szybciej działa soft
szkoda tylko że nie da się wybierać miejsce nagrywa czy dysk czy chmura 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@mabud73czy na tej butelce sugeruje ten listek że piwko wzmacniane 😄 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Bartłomiejteraz dopatrzałem się jak wejdzie się w multinagrywanie jest możliwość nagrywania w chmurze i planowanie nagrania w chmurze jest ok tylko szkoda że nie wystarczy z pilota wybrać nagraj .i nie pyta gdzie za pisać ale jest dobrze 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Citi2017 , niby tak, ale raczej to tylko chwyt marketingowy, bo w składzie nic nie znalazłem 😎

 

@Rafał wodospad wielka klasa...ale ta wycieczka, która za plecami darła mi się w uszy...niezapomniane 🤓

Teraz to ja w butelkę pustą tak się drę, ale to nic nie daje 😁

 

Ok. Spadam. Jutro wyprawa na grzyby. W parku pełno, ale zakaz zbierania. Muszę sobie odbić w pobliskich lasach 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73 , tempo to mieliście naprawdę ślimacze. Ok. 1 km w ok. 20 min.? Jak na młode nogi, to szybko byś na działki nie dotarł Emotikon: Mrugający Te widoczki po czeskiej stronie robią wrażenie...koleżanka mi je pokazywała. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

witam wszystkich jak tam się spało lub pracowało 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , odespana w końcu nocka, po aktualizacji laptopa, którego mi żeś polecił. Rankiem było rzeźko i jak na wczesną jesień, te 7 stopni w plusie wróży rychłe przymrozki. Ale przy otwartym oknie spało się dobrze...starych gumiaków nie palili sąsiedzi w piecu c.o. Dzisiaj może to się zdarzyć, bo trzeba wodę nagrzać i się porządnie wykąpać Emotikon: MrugającyEmotikon: Język 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonima co źle ci działa laptop ? a co do Aktualizacji win 10 standard za dużo ich  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , hula. Aktualizacja do 1903 długo trwała Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017 , hula. Aktualizacja do 1903 długo trwała Emotikon: Bardzo szczęśliwy


win10 to wkurza tymi aktualizacjami jest ich tak dużo że szok 🙂