Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

U mnie wichura się rozpętała i deszcz leje... Typowo jesienna pogoda 👀


@Anonim , nie "straszy" synoptyków opcja skazania za brak reakcji na wybryki natury? Jednego z Krakowa (tak w mediach trąbili) ciągają po sądach, a alertu jakoś nie ma nadal, chociaż Śląsk wymieniano w mediach strefą zagrożenia. Czarne chmury od Ciebie do mnie już nadciągnęły.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  u mnie cały dzień czarne chmury się kotłowały, ale spory wiatr je gonił, teraz orzech zrzuca mi masę liści, będzie co rano zbierać...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , liście sobie zachowaj a orzechy mi poślij Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , liście sobie zachowaj a orzechy mi poślij Emotikon: Szczęśliwy


Guzik a nie orzechy mam w tym roku, tylko miliony liści, oj podetnę tego orzecha mocno, brat ma spalinową piłę, ja elektryczną, 1/2 z niego wytniemy, za duży wyrósł.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Orzech nie lubi cięć...lepiej otłuc korę kijem bejsbolowym...pomaga w dorodności.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  orzech ciężko się tnie, ale łupanie siekierą, to dopiero wyzwanie, 1 już wyciąłem, poprzedniego roku, miesiąc go na drobne rąbałem, twardy skubaniec jak buk, tego buka mam trochę na opał, też siekierę trzeba dobrą mieć.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  a pozwolenia na wycinkę masz ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  a pozwolenia na wycinkę masz ?


Przyciąć drzewo można, wycinka na razie nie planowana 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Znam ten ból @Anonim . Trzy kliny ze starych siekier poszły na złom po łupaniu. Gdybym wiedział, to zamówiłbym gościa z łuparką. Ta mi ścięte drzewa pykała jak zapałki.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  a pozwolenia na wycinkę masz ?


@Citi2017 , nie wiem, czy wiesz, ale u mnie jedno ścięte drzewo kosztowałoby ponad 80 tysiaków, gdyby nie było pozwolenia. A przycinkę to widziałem u "speca" od robienia w bambuko...z jedną cieniutką gałązką wzrostu bocznego, a pień nadawał się na robienie trumien...za rok po uschnięciu.