Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  za 10 lat to internet będzie tak inwigilowany że będziemy pisać priv a każdy będzie czytał


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pogaduchy

A teraz nie czyta? 😄

Teraz trzeba pojechać w jakąś głuszę, bez żadnych rzeczy na baterie by porozmawiać prywatnie 😛

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
A teraz nie czyta? 😄

Teraz trzeba pojechać w jakąś głuszę, bez żadnych rzeczy na baterie by porozmawiać prywatnie 😛

to fakt :)to co do Elbląga się szykujesz:?D

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
A teraz nie czyta? 😄

Teraz trzeba pojechać w jakąś głuszę, bez żadnych rzeczy na baterie by porozmawiać prywatnie 😛

Porozmawiasz prywatnie w głuszy... na Orbicie cię podsłuchają, na polance jeszcze filmik skręcą, jedynie jaskinia pozostaje, głęboka i niedostępna 🙃


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Z jaskinią to bym nie ryzykował, jak się okazało można nie wrócić...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Z jaskinią to bym nie ryzykował, jak się okazało można nie wrócić...


Po co wracać do świata inwigilacji 😎

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)
Po co wracać do świata inwigilacji 😎

@Anonim, skoro tak mówisz, to zbędne są pytania typu: jak żyć...?Emotikon: Język Tylko jaki sens ma wtedy życie? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Ja się inwigilacji nie boję - używam na co dzień telefonu z Symbian i bez aparatu przedniego, nawet Pegasus nie ma szans ;D


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
A teraz nie czyta? 😄

Teraz trzeba pojechać w jakąś głuszę, bez żadnych rzeczy na baterie by porozmawiać prywatnie 😛

Porozmawiasz prywatnie w głuszy... na Orbicie cię podsłuchają, na polance jeszcze filmik skręcą, jedynie jaskinia pozostaje, głęboka i niedostępna 🙃


Dziś możemy się z tego pośmiać, albo i nie. Kto wie co jutro będzie. 😄 

 W latach osiemdziesiątych byłem w Kaliningradzie, trafiłem w towarzystwo akademickie.

To było wtedy ZSRR - oni byli bardzo ciekawi świata a własnej propagandzie, jako ludzie wykształceni, nie bardzo dowierzali.  Tak więc zostałem zaproszony na czyjeś urodziny. 

 Pojechaliśmy 20km od miasta , w lesie rozpaliliśmy ognisko, toasty, śpiewy , tak jak u nas.  Emotikon: Szczęśliwy

  Po jakiejś godzinie zrobiła się cisza i dopiero się dowiedziałem że oni chcieli porozmawiać z daleka od KGB, podsłuchów i kapusiów...  No i zaczęły się pytania na temat "Solidarności" , o co chodzi z tymi strajkami , itd ... Trochę się obawiałem że wśród nich też może być kapuś i musiałem mocno uważać na to co mówię..  

    Pamiętam tylko że po tej całej "imprezie" byłem mokry ale do domu wróciłem, nie zamknęli. 😄

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Tak trochę z innej beczki... bazie we wrześniu Emotikon: LOL

Wierzba nam zgłupiała po przesadzeniu koło ogródka i będziemy mieli na wigilię dyngus i jajka Emotikon: Język

 

 

IMG_20190904_130144.jpg