Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Pogaduchy

Witamy Emotikon: Szczęśliwy
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
Poziom 29, Specjalista
  • 6219
  • 5654
  • 68

Pogaduchy

@Piotrekk85 , jak ja zobaczę niefrasobliwość, to zgłaszam, ponieważ mnie też to dotknęło. Jako stary wiarus, mógłbyś pomóc w sprzątaniu...ja tu też nic nie mam i tylko sprzątam Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Pogaduchy

Ja nie zgłaszam, bo nie wiem jakie są założenia autora wątku gdy pyta się o sprawy dot. usług stacjonarnych. Staram się też nikogo nie prosić o podawanie szczegółowego adresu poza miejscowością. A bardzo wiele osób tutaj w podobnych sytuacjach podaje adresy. Nie jestem stalkerem, nie zbieram tych adresów, pamiętałem po prostu starą dyskusję w wątku @Citi2017.
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
Poziom 29, Specjalista
  • 6219
  • 5654
  • 68

Pogaduchy

Ale wiesz, to jest z natury forum przyjazne, więc nie zaszkodzi odrobina empatii. Owszem, nie my jesteśmy od tego, ale to tylko ludzkie słabości w necie, o czym dobrze wiesz. Ostatni przypadek, że mi nie zależy...byleby załatwić swój problem, to wyjątek. @City tak będzie pisał o milionie, aż w końcu będzie miał pielgrzymkę pod blokiem Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 18, Komentator
  • 350
  • 261
  • 0

Pogaduchy

Witam

Poziom 29, Specjalista
  • 6219
  • 5654
  • 68

Pogaduchy

@WindowXnapisał(-a)

Witam

@WindowX ...to ostatnia niedziela ...witaj szkoło?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1920
  • 1049
  • 17

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@Piotrekk85  ale tam tylko numer bloku  Emotikon: Szczęśliwy to nie masz całego adresu ja myślałem że masz cały Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1920
  • 1049
  • 17

Pogaduchy

hej @irek6311 @burebusek @WindowX   nie dołuj nam kolegi szkołą Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Pogaduchy

Teraz do w szkołach sporo idzie na drugą zmianę. Pewnie na 17 ma dopiero Emotikon: Mrugający to się młody wyśpi.
Poziom 29, Specjalista
  • 6219
  • 5654
  • 68

Pogaduchy

No cóż @Citi2017, ja dziadek, a muszę chodzić do szkoły, bo takie są wnuki, że "ćwiczą" starowinki Emotikon: Mrugający