Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 18, Komentator
  • 350
  • 261
  • 0

Pogaduchy

7:7

Poziom 29, Specjalista
  • 6218
  • 5649
  • 68

Pogaduchy

Zasięg czytelnictwa nie odzwierciedla wyniku...niech na zapleczu podejmą decyzję....sfałszowane...bo jak @Piotrekk85  wspomniał...na obie ręce, czyli jestem za, a nawet przeciwEmotikon: Język

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2232
  • 2024
  • 96

Pogaduchy

Moim zdaniem temat/ wątek > Pogaduchy, powinien co roku mieć nową edycję, tak jak fony co roku gro zmienia czy inne sprzęty, zamiast "Telenoweli" > "Pogaduchy" stały by się "Serialem" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1918
  • 1046
  • 17

Pogaduchy

ja tam nie widzę nawet kto głosował Emotikon: Szczęśliwy widzę tylko ile głosów jest wiec nie wypowiadam się

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1918
  • 1046
  • 17

Pogaduchy

@irek6311napisał(-a)

Moim zdaniem temat/ wątek > Pogaduchy, powinien co roku mieć nową edycję, tak jak fony co roku gro zmienia czy inne sprzęty, zamiast "Telenoweli" > "Pogaduchy" stały by się "Serialem" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@irek6311 Moim zdaniem powinni czat zrobić i tyle to nie jest trudne i po kłopocie ale ja jestem w mniejszości nie jestem wysokim rangom Herosem Adminem czy moderatorem  Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11383
  • 1086

Pogaduchy

A ja widzę - przypominam, że zawsze można zmienić zdanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11383
  • 1086

Pogaduchy

@Citi2017: poczytaj ile jest pomysłów dot. społeczności. Tu większość zmian jak jest, to raczej bardzo powoli.
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 418
  • 399
  • 12

Pogaduchy

@irek6311napisał(-a)

O to to. Dobrze pisze - dać mu soku pomarańczowego Emotikon: Szczęśliwy

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Poziom 31, Ekspert
  • 2232
  • 2024
  • 96

Pogaduchy

Mi to teraz 100 powiadomień lecą... z Pogaduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Co dziwne stare powiadomienia i nowe... mix Emotikon: Obojętny

Chyba temat się na mnie mści... że go chciałem pogrzebać Emotikon: Obojętny

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11383
  • 1086

Pogaduchy

I dobrze - bez długich pogaduch nie będzie to samo Emotikon: Język
0 Lubię to
Odpowiedz