Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ok przydał się angielski znalazłem funkcje języka  witam serdecznie @Ela12  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Ela12napisał(-a)
@Anonim  i @wscieklaewka  - witajcie, ale nie na długo... bo niedługo może nie będzie mnie wcale (ma to związek z Umową). Nigdzie nie wywędrowałam - żyję sobie skromnie dalej na swoich starych śmieciach i jestem z tego jako tako zadowolona. Tak się złożyło, że zamiast tu popisać czasami, to teraz - kiedy jest więcej dnia - to wolę sobie pobyć i pogadać z koleżanką na np. jej działce pod miastem w te piękne słoneczne dni. I podreperować swe zdrówko też chciałam sobie w te piękne dni. Pozdrawiam Was cieplutko.

@Ela12 , tak mało kobiet tutaj na codzień się pojawia, że chociażby od czasu w pogaduszkach coś "skrobnąć", to co Ci zaszkodzi? Ku pokrzepieniu serc na dobre i gorsze dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich wstawać! Bo kto wstaje rano temu pan Bóg milion daje 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nowy avek 🙈

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  no trzeba było coś zmienić 🙂 ale spostrzegawczy jesteś he he 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12napisał(-a)
@Anonim  i @wscieklaewka  - witajcie, ale nie na długo... bo niedługo może nie będzie mnie wcale (ma to związek z Umową). Nigdzie nie wywędrowałam - żyję sobie skromnie dalej na swoich starych śmieciach i jestem z tego jako tako zadowolona. Tak się złożyło, że zamiast tu popisać czasami, to teraz - kiedy jest więcej dnia - to wolę sobie pobyć i pogadać z koleżanką na np. jej działce pod miastem w te piękne słoneczne dni. I podreperować swe zdrówko też chciałam sobie w te piękne dni. Pozdrawiam Was cieplutko.

@Ela12 , tak mało kobiet tutaj na codzień się pojawia, że chociażby od czasu w pogaduszkach coś "skrobnąć", to co Ci zaszkodzi? Ku pokrzepieniu serc na dobre i gorsze dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy


O jejku @Ela12  🙂 Serce

Plis nie rób nam tego bo tak fajnie było gdy Ty byłaś razem z nami, a teraz jak odejdziesz to mnie się zrobi bardzo niefajnie 😞

Wędrować z koleżanką zawsze możesz bo to i dla zdrowotności jest jak i przyjemności też 🙂 ale nawet jak zmienisz operatora to przecież możesz ( a i z koleżanką też ) wpadać do nas coby se pogadać o tym i owym 😉 Nu powiedz, że tak będzie Emotikon: Smutny Serce


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewk eh


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

🥵🥵🥵🥵🥵

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

co to za cztery kwadraty Bez tytułu.jpg


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy