Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

 ale bym zjadł takiej domowej szynki, bo to co kupujemy w sklepie to......


Co za problem?  Samemu uwędzić! Nic trudnego. 😄 

 Nawet jak nie wyjdzie to i tak będzie lepsze niż te wędzone pędzlem czyli bejcowane

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg  w bloku w mieście raczej tego nie zrobię 😜 😜 Dobra zmieniamy temat bo mnie duży głód zaraz dopadnie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Jozefg napisał(-a):
Samemu uwędzić! Nic trudnego. 😄 

 Nawet jak nie wyjdzie to i tak będzie lepsze niż te wędzone pędzlem czyli bejcowane


...i dlatego, jeśli kończą mi się prywatne zapasy, wolę dołożyć parę i złotych i kupić np boczek od rolnika, który sam wędzi. Ta chemia w sklepowym jedzeniu to przemysłowa "pomyłka"...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Można na działce albo i w bloku, byle było dokąd spaliny odprowadzić

 https://www.google.pl/search?q=w%C4%99dzarnia+domowa+ma%C5%82a&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gf...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg  dobry pomysł, balkon 🙂 Chociaż myślę że takie wędzenie mogłoby się skończyć pretensjami sąsiadów o to że im ślinka cieknie z 3 piętra aż do parteru 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Z teściem na działce, mamy wędzarnię ciśnieniową...tzn szczelnie zamykany pojemnik z "kwasiaka" z rusztami i zasobnikiem na trociny, podgrzewany od dołu palnikiem. W sumie zrobiliśmy to do ryb, ale i mięsko też się uwędzi, Problemem jest tylko pilnowanie temperatury...ale opanowaliśmy to. Poprostu na czas wędzenia zero "piwkowania" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@Anonim nie ma zakazu grilowania i wędzenia na balkonach. Jedyny problem to wewnętrzne regulaminy spółdzielni lub wspólnoty, które tego zakazują Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jaki dzisiaj mnie miły "baner" przywitał na telepolis.pl 🙂 🙂 

nasz orange.JPG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Jaki dzisiaj mnie miły "baner" przywitał na telepolis.pl 🙂 🙂 


...ehh te "cookies"...u mnie tak święcą Emotikon: LOL ...

coocies.jpg

...a tak przy okazji, zobaczcie co z żoną wykopaliśmy w kuchni 🙂 Kto pamieta te gadżety z Orange? 

IMG_20161226_133856.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Drogie Panie, Drodzy Panowie wszystkiego najlepszego w 2017 roku. Życzę Wam wszystkim szampańskiej i wystrzałowej zabawy sylwestrowej a w Nowym 2017 Roku spełnienia marzeń, zdrowia i samych dobrych dni. Nam tutaj zgromadzonym życzę więcej szacunku i wzajemnej "miłości". Pozdrawiam.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Dzięki @Anonim

 

Ja również życzę Wszystkim roku lepszego od tego kończącego się, spokoju, szczęścia, dużo kasy i spełnienia wszelkich planów i marzeń...Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Happy-New-Year-2017-GIF-Images-for-Facebook-1.gif