Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):
 Ze mną jak z dzieckiem. Za rękę i do .... baru Emotikon: Mrugający

 A ja muszę tym razem święta o suchym opysku... 😞  Doktory drugą porcję antybiotyku mi zaordynowali.....  Bywa.

  Za to inne przyjemności są. 😄  Właśnie wyjąłem z wędzarni świeżynkę, zapach rozchodzi się po całym domu

1.JPG

 

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...mniammmm...co swoje, to swoje. Zazdroszczę. Nasze zapasy już się pokonczyły. Do tego trochę dziczyzny i można przeżyć w lesie Emotikon: LOL @Jozefg przez święta wydobrzejesz i nadrobisz Emotikon: Mrugający 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Może użyłem złych określeń w swojej wypowiedzi, uważam że ogólnie gra to wszystko ok, co bym zmienił w NO tak analizując te kilka miesięcy tutaj spędzonych - może nie wiele, ale np. nasze wewnętrzne tematy powinny być widoczne w zupełnie innym miejscu, wchodząc na Nasz Orange widzę tylko praktycznie nasze wewnętrzne dyskusje, a problemy ludzi którzy szukają pomocy giną gdzieś na kolejnych stronach - to mnie troszkę irytuje, ale.....


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

 nasze wewnętrzne tematy powinny być widoczne w zupełnie innym miejscu, wchodząc na Nasz Orange widzę tylko praktycznie nasze wewnętrzne dyskusje, a problemy ludzi którzy szukają pomocy giną gdzieś na kolejnych stronach -


Też to zauważyłem, miałem napisać o tym po świętach.

 Może wykaz odpowiedzi powinien być w osobnej kolumnie?

    Nie wiem, do rozważenia....

 

 A póki co -  Wesołych Świąt!

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

... np. nasze wewnętrzne tematy powinny być widoczne w zupełnie innym miejscu, wchodząc na Nasz Orange widzę tylko praktycznie nasze wewnętrzne dyskusje, a problemy ludzi którzy szukają pomocy giną gdzieś na kolejnych stronach - to mnie troszkę irytuje, ale.....


Nie tylko Ciebie...również zauważyłem to po pewnym czasie przebywania tutaj i tak sobie to obseruje...a jak obserwuję, to szukam rozwiązania...a teraz, jak napisał @Jozefg Wesołych... Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dokładnie Panowie, teraz pora podciągnąć rękawy i pomóc Ukochanym w domowych obowiązkach 🙂 Ja dzisiaj w pracy do 19-tej 😜 Ale........trzeba się cieszyć ze jest praca 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg  ale bym zjadł takiej domowej szynki, bo to co kupujemy w sklepie to........ach aż zglodniałem 😜

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Dokładnie Panowie, teraz pora podciągnąć rękawy i pomóc Ukochanym w domowych obowiązkach 🙂 Ja dzisiaj w pracy do 19-tej 😜 Ale........trzeba się cieszyć ze jest praca 🙂


@Anonim Nie ważne, jaka, ale praca ja wczoraj do 24 a dziś Wolne Wesołych ŚwiątEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dokładnie @Anonim 🙂 Ja pracuję w 2 miejscach, czasem jak mi się ułoży to i mam 5-6 nocek pod rząd, ale......niebawem zwolnię 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Dokładnie @vdsl2 🙂 Ja pracuję w 2 miejscach, czasem jak mi się ułoży to i mam 5-6 nocek pod rząd, ale......niebawem zwolnię 😉


...noooo...zwolnij @Anonim bo "pioch" Emotikon: Bardzo szczęśliwy