Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Czemu dziwne @Piotrekk85 ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Sąsiadów spytaj - mają takie same ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

U mnie spółdzielnia czasem chodzi i sprawdza masz klucz.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja mam licznik w mieszkaniu i kluczyk mi niepotrzebny do niczego. To u Was dziwne że musicie mieć jeszcze dodatkowe kluczyki 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  u mnie Elzam dom i ZBK  nie dają  kluczy do tych szafek a mój blok  to ZBK ale wspólnota Elzam dom ale z nimi dogadać się o klucze to bez sensu  


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

A ja wracam po urlopiku do domu a tu pismo z Energi, że nie mogą się dostać do mojego licznika żeby zrobić odczyt (próbowali wieeeele razy) i jeśli nie udostępnię do mi zrobią kuku!

No ba - jak oni chcą odczytywać w godz. 8-14 to jasne, że licznik nie dostępny, bo ja wtedy w pracy. To mam specjalnie dla nich urlop brać czy jak? W ogóle to śmiechu warte, że do Energi-Sprzedawcy podaję odczyty w ramach tzw. rozliczenia rzeczywistego a Energa-Operator jeszcze dodatkowo sprawdza co 2 miesiące czy moje odczyty są prawidłowe! Bo między nimi nie ma komunikacji i wymiany danych, tak mi powiedział ich konsultant. Śmiechu warte, ale i tragiczne 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

To że podajesz do sprzedawcy odczyt, to nie oznacza, że nikt tego nie będzie sprawdzał.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja mam liczniki przystosowane do zdalnego odczytu, poprzez sieć energetyczną, tylko teraz jeszcze z tego nie korzystają, ale cudo ponoć ma sporo funkcji, może inwigilować dom, jakie zużycie i kiedy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Witam w sobotni dzień słoneczny wszystkich co tam u was jak tam pogoda 🙂

Pogoda.-Sloneczny.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Za gorąco 🥵