Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

Eh pechowy  to  teraz jestem jeszcze    niechluj  dzięki 


Nie obrażaj się tylko to weż na poważnie, dużo piszesz a niektóre teksty są koszmarne, jakby ci klawiatura fiksowała, przecież można edytować post po zatwierdzeniu, szanuj innych i forum NO, tyle ode mnie uwag 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017  kilka wad masz, te widzę na forum (gaduła i trochę niechlujnie piszesz), ale pecha to nie masz, to siła sugestii, sam sobie to wmawiasz i szukasz potwierdzenia w realu, przestań a będzie ok 😉


Przyganiał kocioł garnkowi Emotikon: Język Ja powiem @Anonim  tak. Kto siedzi na "miedzi", a nigdy nie widział "realu" z perspektywy szpitalnego łóżka, ten nie ma pojęcia o życiu. Owszem, ma szczęście (pojęcie względne), ale @Citi2017  też go ma...ma dziewczynę i pracę. A kto lgnie do nieudacznika? Każdy z nas ma mniejsze, lub większe przywary, ale chyba największym pechem jest i "ofiara" tej wpadki, bo może zadać pytanie: a czy ja się prosiłem na ten świat? Fajnie mieć gaduły wokół siebie, a nie smutasów. Głowa do góry @Citi2017  Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Może zły dzień na NO mam, za dużo piszę i może trochę po bandzie pojechałem, świata nie zmienię to wiem, ba sam mam trochę wad, ale z nimi walczę, idę spać 😎  


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017  kilka wad masz, te widzę na forum (gaduła i trochę niechlujnie piszesz), ale pecha to nie masz, to siła sugestii, sam sobie to wmawiasz i szukasz potwierdzenia w realu, przestań a będzie ok 😉


Przyganiał kocioł garnkowi Emotikon: Język Ja powiem @irek6311  tak. Kto siedzi na "miedzi", a nigdy nie widział "realu" z perspektywy szpitalnego łóżka, ten nie ma pojęcia o życiu. Owszem, ma szczęście (pojęcie względne), ale @Citi2017  też go ma...ma dziewczynę i pracę. A kto lgnie do nieudacznika? Każdy z nas ma mniejsze, lub większe przywary, ale chyba największym pechem jest i "ofiara" tej wpadki, bo może zadać pytanie: a czy ja się prosiłem na ten świat? Fajnie mieć gaduły wokół siebie, a nie smutasów. Głowa do góry @Citi2017  Emotikon: Szczęśliwy


I Nukę też masz , i mieszkanie. Jesteś młodym człowiekiem @Citi2017

Wszystko przed Tobą - i zawsze bądź sobą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  ja nie gram bo zawsze  przegrywa  ja taki Piech od urodzenia  mam 😄


Jak będziesz tak myśleć, to pecha będziesz przyciągać, trzeba myśleć pozytywnie, doła wtedy też nie będziesz mieć 😉


E tam ja to piechowiec  starałem się  kiedyś  go pozbyć  ale nie da rady dla tego nie gram nie liczę na nic bo wiem że taki mój los 😄


Ja też tak mam @Citi2017 , więc jest już nas dwoje pechowców 😉 A w totka nigdy nie gram 😉

 

Jak myślisz @Citi2017 - dlaczego ja tak często przesiaduję w nocy gdy inni śpią ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  i @Citi2017 , Wam nie jest potrzebny papierek lakmusowy i nie widzę pH w odczynie "kwasowym" Emotikon: Mrugający Wszystko jest w normie, a doła i pecha może każdy "złapać" Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Oj @Anonim 

U mnie nie tylko " dół " czasem to już nie potrafię z bólu nawet wyć, ale jeszcze próbuję jakoś takoś funkcjonować 😞  no bo co Emotikon: Język

Dodam - że to Wy tutaj na NO dodajecie mi dobrej energii 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Siema


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Dzień dobry w piątek @Anonim  😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jak pewno wiecie mój przyjaciel smartfon to Lg spirit jest 🙂 No i co Panowie i Panie - powiem Wam że niezniszczalny jest on 😉 Dziesięć minut temu jak mi łupnął o podłogę to myślałam, że koniec ;( a on nic - działa dalej, wyświetlacz cały ( nie używam etui )

Wasze te drogie to na pewno by się roztrzaskały - czego Wam oczywiście nie życzę Emotikon: Język