Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Pogaduchy

Wiesz @Citi2017, nie każdy w Polsce wytrzymałby w rzeźni. Ja jakbym się wybrał to bym pewnie przez tydzień mięsa nie jadł.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 26, Specjalista
  • 3648
  • 2384
  • 32

Pogaduchy

pies-ruchomy-obrazek-0712.gifwybaczcie mi

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Pogaduchy

Ja tam wybaczam 🤗

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 26, Specjalista
  • 3648
  • 2384
  • 32

Pogaduchy

@Wojciech  Mi czy temu pieskowi Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Pogaduchy

Tobie Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 33, Ekspert
  • 3006
  • 3132
  • 104

Pogaduchy

@Citi2017  wybaczam ale żeby to było ostatni raz... 🐱‍👤

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 26, Specjalista
  • 3648
  • 2384
  • 32

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@irek6311  A swoją drogą pilnujmy nasze psy bo dużo w  Polsce A Azjatów Emotikon: Szczęśliwy  

Poziom 33, Ekspert
  • 3006
  • 3132
  • 104

Pogaduchy

Pieski mają chipy ale pewnie rzeżnik szybko się tego pozbywa, musiał bym jeszcze GPS im zamontować w obroże, lokali azjatyckich sporo jest, klientów też mają sporo, ciekawe czy wiedzą co jedzą, ba tanie tam posiłki są, lokal meksykański jest 2x droższy.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@irek6311 skargę na mnie tu na forum złożyli  za zdjęcie z kuchni azjatyckiej eh Emotikon: Smutny

@Citi2017 

Jaką skargę i kto złożył ? Ja grzecznie poprosiłam Cię byś nie wklejał takich przykrych, nieprzyjemnych zdjęć, i na tym pozostało. Nie rozumiem o czym piszesz ?

Poziom 26, Specjalista
  • 3648
  • 2384
  • 32

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@wscieklaewka  Ewciu znaczy  pani Ewo nie pisałem o pani . tylko dostałem priv wiadomość od wyższych Emotikon: Szczęśliwy  a tak to przepraszam Pani Ewo za kuchnie azjatycką  Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz