Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Obecny! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Ja mam jako awaryjny telefon Nokię 6310i , wyobraźcie sobie że toto ma urządzenie słuchawkowe do gadania bez użycia rąk a oryginalna  bateria trzyma tydzień.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Jozefg napisał(-a):

Ja mam jako awaryjny telefon Nokię 6310i , wyobraźcie sobie że toto ma urządzenie słuchawkowe do gadania bez użycia rąk a oryginalna  bateria trzyma tydzień.


Heh...to zobacznie co ja wykopałem z szafy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mało tego...leżała w szafie ok 6m-cy, a bateria co prawda jeden "słupek" ale trzyma...ah te czasy ok tygodnia bez ładowania...

 

IMG_20161221_125352.jpgIMG_20161221_125407.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja mam troszkę już teraz inne priorytety, cieszę się że @Piotrekk85  wskoczył na nr 1 🙂 Ja teraz muszę dbać o Ukochaną narzeczoną bo za kilka miesięcy zostanę tatą. Tak więc "będzie mnie" tu teraz duużo mniej 🙂 Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia 🙂 Pozdrawiam wszystkich: @Piotrekk85  @Jozefg  @Anonim  @Katani1  @mabud73  @Artur  @Remi  @Jarek  @Misiek62  @Astis  @Mikołaj  etc etc.......

 

kartka-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0066.gif


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Ja mam troszkę już teraz inne priorytety, cieszę się że @Piotrekk85  wskoczył na nr 1 🙂 Ja teraz muszę dbać o Ukochaną narzeczoną bo za kilka miesięcy zostanę tatą. Tak więc "będzie mnie" tu teraz duużo mniej 🙂 Życzę wszystkim zdrowych i wesołych święt Bożego Narodzenia 🙂 Pozdrawiam wszystkich: @Piotrekk85  @Jozefg  @vdsl2  @Katani1  @mabud73  @Artur  @Remi  @Jarek  @Misiek62  @Astis etc etc.......


To nic innego nie pozostaje tylko pogratulować Emotikon: Bardzo szczęśliwy Owocnego pępkowego Emotikon: Język Dzięki również za życzenia i wzajemnie Emotikon: Szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

ps. a mam nadzieję że na wiosnę zatańczymt takiego Can Cana 😜 😜

kartka-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0066.gif

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2785
  • 6877
  • 180

Pogaduchy

@Anonim Nawzajem (b)

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

@Anonim: gratulacje 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Pogaduchy

Dzięki @Anonim, Tobie też życzę świąt ze wszystkimi przynależnymi przymiotnikami (zdrowych, wesołych, a może spokojnych) , no i oczywiście duuzo pociechy z potomka i wspólnej radości z narzeczoną... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim W tym wyjątkowym, długo wyczekiwanym czasie, życzę Ci dużo zdrowia, wielu powodów do radości – tych małych i tych dużych. Życzę Ci także, abyś to Boże Narodzenie spędziły z osobami, które są Ci bliskie – niech to będzie czas pełen miłości, spędzony w rodzinnym gronie, czas odpoczynku i refleksji. Wesołych Świąt!

kartka-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0137.gif