Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5314
  • 7354
  • 50

Pogaduchy

@irek6311 ona ci chyba do ogródka trafia  :catvery-happy:

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@irek6311 a spoko tylko smutno bo brak @Konto usunięte A Takiej burzy nam brakuje i takiej burzy nam brakuje :catvery-happy:Takie burzy brakTakie burzy brak

Zaraz mi się przypomniał kawał, ja to złodziej wybrał się do gospodarza na ogórki w nocy i podczas takiej burzy. Powiada:mignij jeszcze pon bucku jeszcze raz (żeby "doświetlił" ogórki). No i "mignął" mu, lecz gospodarz po krzyżu Emotikon: Mrugający

U mnie do 18:00 było 34 w słońcu i od ruskich nadciągał front burzowy. Niestety, rozpłynął się i kolejny dzień suszy.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 1030
  • 1509
  • 7

Pogaduchy

Nie przeginajcie z tymi burzami, bo jak was dopadną takie, jak 3 dni temu na Śląsku albo jak wczoraj w W-wie to będziecie jeszcze płakać...

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , to fakt. Nie ma co wywoływać wilka z lasu. Z nami, czy bez naszego udziału, przyroda da sobie radę. Gorzej będzie z kotami, ja u nas pozdychają, bo @Artur  nareszcie się zjawił Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozdrowionka od Bronka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5538
  • 110

Pogaduchy

Czujny @Konto usunięte! :catvery-happy:

IMG_20190724_200052_362.jpgA z tymi kotami to pomówienie! Mają się świetnie w moim towarzystwie. Patrzcie jaki zadowolony!  

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur , ja mówiłem o kotach u nas, z racji takiego powiedzonka, jak ktoś się zjawia po długiej nieobecności Emotikon: Mrugający Ten jest dumny jak paw, tylko piór mu brak Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2275
  • 5500
  • 22

Pogaduchy

Ta jojku @Artur :cathappy: :cathappy: :cathappy: :cathappy: :cathappy: z kotem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 35, Ekspert
  • 3947
  • 5975
  • 127

Pogaduchy

Koty fajna sprawa, ale odkąd mam dwa psy, te moje 2 dachowce się wyprowadziły...

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@irek6311napisał(-a)

Koty fajna sprawa, ale odkąd mam dwa psy, te moje 2 dachowce się wyprowadziły...

Wygnańcy Ewy, piekła i szatana!Emotikon: Język

Highlighted

Poziom 35, Ekspert
  • 3947
  • 5975
  • 127

Pogaduchy

@Konto usunięte  jeden minus z braku kotów, to mnogo myszy i 2 szczury, muszę polować sam, Jamnik czasem coś wytropi, ale nie chce łapać ani myszy ani szczurów :catwink: