Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim ona ci chyba do ogródka trafia  😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim a spoko tylko smutno bo brak @Anonim A Takiej burzy nam brakuje i takiej burzy nam brakuje 😄Takie burzy brakTakie burzy brak


Zaraz mi się przypomniał kawał, ja to złodziej wybrał się do gospodarza na ogórki w nocy i podczas takiej burzy. Powiada:mignij jeszcze pon bucku jeszcze raz (żeby "doświetlił" ogórki). No i "mignął" mu, lecz gospodarz po krzyżu Emotikon: Mrugający

 U mnie do 18:00 było 34 w słońcu i od ruskich nadciągał front burzowy. Niestety, rozpłynął się i kolejny dzień suszy.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Nie przeginajcie z tymi burzami, bo jak was dopadną takie, jak 3 dni temu na Śląsku albo jak wczoraj w W-wie to będziecie jeszcze płakać...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , to fakt. Nie ma co wywoływać wilka z lasu. Z nami, czy bez naszego udziału, przyroda da sobie radę. Gorzej będzie z kotami, ja u nas pozdychają, bo @Artur  nareszcie się zjawił Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozdrowionka od Bronka Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Czujny @Anonim! 😄

 

 

IMG_20190724_200052_362.jpgA z tymi kotami to pomówienie! Mają się świetnie w moim towarzystwie. Patrzcie jaki zadowolony!  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur , ja mówiłem o kotach u nas, z racji takiego powiedzonka, jak ktoś się zjawia po długiej nieobecności Emotikon: Mrugający Ten jest dumny jak paw, tylko piór mu brak Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ta jojku @Artur 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 z kotem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Koty fajna sprawa, ale odkąd mam dwa psy, te moje 2 dachowce się wyprowadziły...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Koty fajna sprawa, ale odkąd mam dwa psy, te moje 2 dachowce się wyprowadziły...


Wygnańcy Ewy, piekła i szatana!Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  jeden minus z braku kotów, to mnogo myszy i 2 szczury, muszę polować sam, Jamnik czasem coś wytropi, ale nie chce łapać ani myszy ani szczurów 😉

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał