Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Z prostej przyczyny @Misiek62 tak mnie jakoś naszło, a do tego skojarzyło mi się  nie wiedzieć skąd, że wędkujesz od czasu do czasu Emotikon: Szczęśliwy


@wscieklaewka  cóż osobiście tego nie robię, chociaż smażone ryby lubię jeść... 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Dżdżownice są pod ochroną, i  nie wolno ich marnotrawić na haczykach. Glizda - tak na mnie wołali w podstawówce i tak mi zostało choć na tą chwilę jestem toczącą się beką piwną 😞 Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

No to sorry że tak mnie naszło z tym Twoim zamiłowaniem do wędkowania 😉 Natomiast co do rybek smażonych to raczej trudno znaleźć kogoś kto nie lubi jeść tych rarytasów 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja też nie wiem @Citi2017  ale zapewne taka prawda 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , u nas to się wołało ty gizdo, szczonie (smarkate małolaty).

To robimy odszpuntowanie beczki? ( Oznacza jej napoczęcie, które najczęściej wiąże się z uroczystą ceremonią. Odszpuntowania dokonuje gospodarz danej imprezy lub jej najważniejszy gość, a zasadą jest aby wbić kran możliwie jak najmniejszą liczbą uderzeń i w taki sposób, by rozlać jak najmniej piwa. Odszpuntowanie beczki rozpoczyna uroczystą degustację danego piwa lub całą imprezę.) Jedziem do Ciebie na Bielany...piwo rozlewamy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  a co do rybki narobiłeś mi smaku a kurcze o świeżą rybę teraz ciężko   😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim 

Kurka wodna czy Ty chcesz mnie oskalpować, albo jeszcze gorzej - kran wbić najmniejszą liczbą uderzeń cobym się nie rozlała? 😞

Ja nie chcę żadnego odszpuntowywania bulwa i paw 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , poczułem zew krwi, ha,haEmotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  to mamy się bać ?  😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , czego? Człek niedysponowany nadaje się do "leżakowania" Emotikon: Język