Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy

Uff, dzięki @Wojciech Bardzo szczęśliwy kot bo już serce i silna wola zaczęły mi się łamać na te smutno-słodkie oczęta haha Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

A co do naszej @Wonderwoman to ma się te swoje sposoby 🐱🏍🧁🍬🍭


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Pogaduchy

Oooooo widzę, że mój powrót na nasz orange wywołał Łogromnieeee poruszenie xD

Nie @Wojciech  Ty też nie możesz bo teraz o Tb wspominam Emotikon: LOL

Do Gal Gadot to mi dużo brakuje ale jeżeli chodzi o kwestię mego powrotu rzeczywiście @Kinga znalazła jedyny w swoim rodzaju sposób na mą osobę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ratunku - co to mi się robi Emotikon: Wściekły? - bulwa i paw 😞


Screenshot_2019-06-30 500 - Serwis jest chwilowo niedostępny Orange Polska.png

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

I jeszcze toto 😞

 

Alem i tak wlazła na forum he,he 🙂


Screenshot_2019-02-06 Nasz Orange.png

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Witajcie dziewczyny @Wonderwoman , oraz @Kinga  🙂 Nijak nie mogłam tu dziś się zmieścić - kurka wodna 😞 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ratunku - co to mi się robi Emotikon: Wściekły? - bulwa i paw 😞


Screenshot_2019-06-30 500 - Serwis jest chwilowo niedostępny Orange Polska.png

Takie coś wyskakuje mi na nowym Mój Orange, ale się przyzwyczaiłem, czat kazał się nie martwić, stare MO zniknie, to i błąd 500 zniknie 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Dobry dzień @Anonim  🙂

Nie nerwuj mnie, że jak zniknie Stary Mój Orange to razem z tymi trybami 😞

One nie są winne, na pewno nie 😞  Dlaczego Stary Orange ma odejść za życia eeeeeeeeeee?????????

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Dobry dzień @Anonim  🙂

Nie nerwuj mnie, że jak zniknie Stary Mój Orange to razem z tymi trybami 😞

One nie są winne, na pewno nie 😞  Dlaczego Stary Orange ma odejść za życia eeeeeeeeeee?????????


To ile jeszcze mam hodować tymczasowy numer po przeniesieniu z P4 do Orange? Rok?

Przez te stare MO nic się nie da zrobić z tym, na koncie nowe Mój Orange spok, wszystkie 3 numery są, ale w aplikacji tylko jeden, te 2 nowe nijak tam dodać, wkurza mnie to mocno.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ojejku ależ się mocno nerwujesz @Anonim  nie wiedziałam, że jesteś taki wybuchowy 😉

No to ja się jeszcze spytam ( po cichu ) a po co Ciebie w aplikacji potrzebne aż trzy numery są ?

Dwa malutkie misie chcą potańczyć dzisiaj ( to taka pioseneczka na spokojność dla Ciebie ) No uśmiechnij się  żelazna maseczko 🙂 Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ojejku ależ się mocno nerwujesz @Anonim  nie wiedziałam, że jesteś taki wybuchowy 😉

No to ja się jeszcze spytam ( po cichu ) a po co Ciebie w aplikacji potrzebne aż trzy numery są ?

Dwa malutkie misie chcą potańczyć dzisiaj ( to taka pioseneczka na spokojność dla Ciebie ) No uśmiechnij się  żelazna maseczko 🙂 Emotikon: Język


Chce widzieć co się na tych numerach dzieje, wszystkich 3, teraz to muszę co rusz odwiedzać nowy Mój Orange, ale włosów z głowy sobie nie wyrywam, ponoć na jesień stary Mój Orange zniknie. Tak poza tym to uśmiechnięty jestem 😉

Cieszę się że znowu na NO jesteś, bo jakoś smutno i cicho było Robot: LOL