Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@zbignieww , nie sądzę, by kogoś to ruszyło. Nie widzę różnicy między baranem (rogacz z rodu trzody) Emotikon: MrugającyEmotikon: Język a kosiarką. Ma jeden wspólny cel...kosić Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

A ja znam jedną różnicę, znam 🙂 Baran nie może być na akumulatorki a kosiarka może! Właśnie sobie taką kupiłem (nie, nie na olxie) i wreszcie kabel mi nie przeszkadza a moje "hektary" trawy wykaszam nie w 40 a w 20 minut Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja uwielbiam efekty akumulatora słonecznego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1 NO.PNG3 NO.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Zapewne ten akumulator słoneczny napędził także Zespół NO do zmian. Co prawda, nie należę do bystrzachów, ale zniknęły mi z oczu zakładki z forum. W zamian niejako, ukwiecę Wam widoki, bo zrobiło się jakoś inaczej (przyzwyczajenie).

Na tle tuj, wielokolorowe ostróżki, z rozłożyście przekwitłymi już floksami, jawią się mi (może Wam też), jako bajkowy świat cudów natury. Jeden z milionów cudów tego świata 20190614_122902.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy

Jak Wam mija weekend? Komary nie pogryzły? Pogoda dopisała? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@Kinganapisał(-a)

Jak Wam mija weekend? Komary nie pogryzły? Pogoda dopisała? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


U mnie, a raczej u wnuczek, pogoda była OK, z komarami jakoś daliśmy radę. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Kinganapisał(-a)

Jak Wam mija weekend? Komary nie pogryzły? Pogoda dopisała? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Kinga , seria nie dokończonych pytań...wygrałaś w totka?Emotikon: Szczęśliwy Mam do "zagospodarowania" na dzisiejsze popołudnie

BigMilk.PNG

a także ciacho z truskawkami domowego wypieku, kiełbachę na grilla i wygraną w totka do dalszego spieniężenia (w sumie 24 zł). Nie wiem, jak z tego pata wybrnąć...pomożesz?Emotikon: Bardzo szczęśliwy A może zrobimy ściepę grupową i puścimy systemem na te 15 obiecanych baniek w Lotto? Albo puścimy sobie tylko serdeczne, wirtualne uśmiechy i każdy po swojemu poświętuje w ten słoneczny (u mnie tak) czas?Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Miłego popołudnia...na złość komarom Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Katani1napisał(-a)

Nic tu się nie dzieje, więc zapytam:

Gdzie jest słonko, kiedy śpi ?


Jak to nic @Katani1 ? jedno dryń dryń i już imprezka leci ... i to kiedy? Kiedy nie lubię poniedziałku Emotikon: Język

pn grill.PNG


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

U kolegi widzę wakacje na całego, pozazdrościć 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

U kolegi widzę wakacje na całego, pozazdrościć 🙂


@bluesmanniak , zapracowałem sobie na dozgonne wakacje Emotikon: Bardzo szczęśliwy Też doczekasz Emotikon: Bardzo szczęśliwy