Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czekaj @Anonim , zrobię do moderatora @Wojciech a "zgłoszenie" na Jego samego siebie, że sprzeniewierza się zasadom Emotikon: Język Hmmm, a może "podarował" je komuś? Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy

U Was też tak upalnie? Czy to tylko u mnie pocieszenie końca urlopu w postaci zmiany pogody na dużo "lepszą"? Kobieta: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

U mnie 27. Za gorąco. A jeszcze miesiąc do urlopu 🙁

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy

@Piotrekk85 to masz pogodę zapewnioną bo ja będę z kolei w pracy 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Leje...źle! Upał...źle! Emotikon: Język A może by tak więcej pogody ducha? Normalnie, to kosiarką koszę ogród, a że lało, to trawa po pas wyrosła i skosiłem kosą spalinową. Upał taki, że nie trzeba przewracać trawy. Kto chętny na siano dla konia, albo innej hodowlanej zwierzynki?Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja tam nie narzekam, dziś fajne słoneczko było i trochę mnie przykopciło, te 26" czy 28" to luzik, żaden upał 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

... kosiarką koszę ogród, a że lało, to trawa po pas wyrosła i skosiłem kosą spalinową. Upał taki, że nie trzeba przewracać trawy. Kto chętny na siano dla konia, albo innej hodowlanej zwierzynki?


Wiesz co?  Ostatnio wystawiłem na OLX spawareczkę. Dostałem maila od faceta , proponuje mi za tą spawareczkę baranka żywego niby do 'koszenia' trawnika... 😄 

   Dałem sobie spokój no bo co na zimę? Hektarów nie mam...

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy


@Anonim napisał(-a)

@Wojciech , a dlaczego Ty nie likwidujesz konta @Wojcieszko ? Ja na Was obu nie "zarobię" ściąganymi ze mnie podatkami Emotikon: Mrugający

Wojcieszko.PNG

Wojciech.PNG


 

 @Anonim, @Anonim, testy i testy. Nie wszystko widać z pozycji tego konta. Czasem też sprawdzam, czy jakiejś prywatnej wiadomości nie dostanę.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy

@Wojciech , poza tym masz spory dorobek na koncie (70) Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Jozefgnapisał(-a)

Wiesz co?  Ostatnio wystawiłem na OLX spawareczkę. Dostałem maila od faceta , proponuje mi za tą spawareczkę baranka żywego niby do 'koszenia' trawnika... 😄 

   Dałem sobie spokój no bo co na zimę? Hektarów nie mam...

 

Na zimę taki baranek też się przyda, będzie jak ciepły sweterek 😄