Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

wybor.png

 

Też dostaliście takie coś od Google w powiadomieniach na telefonie? Dla ciekawych po kliknięciu przechodzi tutaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Pogaduchy

Tak 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@Wojciechnapisał(-a)

wybor.png

 

Też dostaliście takie coś od Google w powiadomieniach na telefonie? Dla ciekawych po kliknięciu przechodzi tutaj.


Trochę za późno na propagowanie takiego instruktażu. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 , świata nie zbawisz. Publiczne radio dzisiaj rano prawdopodobnie (tak przypuszczam) złamało ciszę wyborczą spotem reklamowym. Dajcie se siana, jak mawiają u nas miejscowi.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Cześć @Artur  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zabrakło mi Twojego fryza i uśmiechu na fotach za zlotu. Jesteś tak "zalatany", że zmuszasz mnie, bym na portalu aukcyjnym zamówił wózek zawczasu...jak nie masz czasu?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Zalany i zalatany! xD Piątkę z Herosami jednak przybiłem, potwierdzą! Bez papparazzi! 😄

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Jak @Artur zostanie tatą to wtedy będzie miał prawdziwy armagedon 😜 Pierwszy rok najgorszy 😜 Później już ciut lepiej jest 😜 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Pogaduchy

@Wojciech  na szczęście używam iOS i nie dostaję spamu 🙂 Obok siebie mam też Androida i denerwuje mnie mnogość mało istotnychpowiadomień.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Chętnie przetestowałbym Orange Flex, ale na Windows Phone nie działa aplikacja - system ten został całkowicie uśmiercony. A jak na razie nie zanosi się na zmianę telefonu, mam dziesiątki innych ważnych wydatków, więc 😞 Kuna zakochała się w moim samochodzie i zrobiła co zrobiła. Mam kosztowną naprawę samochodu. Chyba że zrobimy jakąś zrzutkę na jakiegoś Xaiomi 😜 😜 Hehe 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

A nie przerzuciłeś się na Androida kiedyś?