Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Pogaduchy

Dzisiaj o 21:00 Liga Europy, półfinały. Także nie koniec Jedna tylko rzecz, że akurat te mecze tylko w Polsat Sport Premium.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Wojciech czemu tak reklamujesz Polsat 😜 😜 😜 To kanał Orange 😜 😜 Oczywiście żartuje 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, żart wyłapałem 🙂 Wczoraj pisałem kanały gdzie się da. Reklamuję dobrą piłkę. Sam kiedyś więcej oglądałem, teraz raczej jestem niedzielnym widzem. Natomiast jak jest dobry mecz, to z chęcią 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

O której będzie Wasza konferencja #chceszmasz?? 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Myślałem, że pogaduchy są na "lekkie" tematy.

A odpowiadając na Twój link, we Francji jest trochę inna kultura i podejście do pracy. U nas jesteśmy w większości traktowani jako tania siła robocza, nikt mocno nie protestuje na hasła jak outsourcing itp itd.

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Pogaduchy

Na co dzień emocjonujemy się raczej sportem, ale e-sport coraz bardziej się przebija i bardzo emocjonuje. Dzisiaj dla Polski jest bardzo ważny moment. W grze League of Legends miał dzisiaj miejsce finał turnieju Mid-Season Invitational 2019, gdzie zwyciężył Polak (Marcin "Jankos" Jankowski), który gra w drużynie G2 Esports. Jednocześnie zgarnęli 400000$. Dla zainteresowanych więcej przykładowo tutaj: https://izaktv.pl/g2-esports-masakruje-team-liquid-w-finale-msi-2019-jankos-z-pierwszym-miedzynarodo...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech , nie każdy, jak sugerujesz, emocjonuje się sportem, mimo iż nie stronię od niego. Na co dzień delektuję się przyrodą (jej piękniejszą odsłoną). Niestety, dzisiaj w moim ogrodzie obok świerka syberyjskiego znalazłem dwa nieżywe, młode pisklęta dzikiego gołębia (jeszcze w piszczelach) Emotikon: Smutny. A tak się cieszyłem, że szybko znalazły sobie nowe lokum po wycięciu w pień świerków w nieodległym sąsiedztwie, gdzie co najmniej dwie pary rok w rok się gnieździły. Naszej oazy zieleni, ciszy i spokoju pilnuje pies, który płoszy intruzów wszelkiej maści, które mają zakusy upolować w niej coś dla siebie. Tym razem (prawdopodobnie kuna) była sprytniejsza, bo tylko i aż tylko odgryzła pisklakom łebki. Kiedyś w nocy skutecznie odstraszyła szpaki z młodymi z budki lęgowej na lipie, to zawiesiłem jej na złość kilka innych na brzozach. Zawsze jest szansa, że przyroda wyda owoce w tej piękniejszej jej odsłonie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

RCB nie wysłało mi sygnału ostrzegawczego Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Sygnału ostrzegawczego przed kuną??? 😉